Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Karty Pokemon

 (10 produktów)

Karty Battle Academy 2022

91,23 99,95 zł −9%
Wysyłka 24 godziny

Pokemon TCG: Sword & Shield — Brilliant Stars!

5/5
19,31 22,99 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

UP Pokémon 25Th Anniversary Deck Box

141,42 185,95 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

Karty do gry Pokemon

Wejdź do świata ewoluujących stworków i rywalizuj z innymi graczami w dynamicznych pojedynkach! W tej kategorii znajdziesz kolekcjonerskie karty Pokemon, dzięki którym zbierzesz własną drużynę, by wystartować w emocjonujących turniejach. Gra karciana Pokemon rewelacyjnie nawiązuje do słynnego serialu animowanego, znanego na całym świecie. Gracze zbierają swój zestaw kart, które odzwierciedlają różne istoty oraz ich niesamowite umiejętności, a ponadto wspierają drużynę specjalnymi kartami trenerskimi. Podczas rozgrywki gracz może poczuć się zupełnie jak trener Pokemon z serialu! Wystawiasz do walki wybranego Pokemona, a następnie dodajesz karty, umożliwiające zagranie różnych umiejętności. Uważaj jednak, by przeciwnik nie był szybszy! Musisz ostrożnie wybrać najlepszą strategię, dzięki której twoja drużyna będzie walczyła najlepiej, jak umie. Ta niesamowita gra podbiła serca fanów Pokemonów na całym świecie, zachwycają dynamiczną rozgrywką, świetnie oddającą charakter przygód bohaterów serialu!

Karty Pokemon TCG

Czy wybrana karta Pokemon będzie pasowała do zbieranej talii? Pokemon TCG jest kolekcjonerską grą karcianą, w której gracze nie tylko rywalizują w emocjonujących pojedynkach, ale także zbierają rzadkie karty i uzupełniają swój zestaw zgodnie z planowaną strategią. To świetna gra dla prawdziwych kolekcjonerów oraz graczy lubiących gry strategiczne. Każda rozgrywka sprawia, że lepiej poznajesz grę i uczysz się, w jaki sposób dopracować wybraną taktykę. Poszczególne karty można dopasować do siebie, zyskując przewagę nad przeciwnikiem. Musisz ostrożnie uzupełniać swój zestaw, by jak najlepiej wspierać drużynę Pokemonów wystawianych do walki. Przede wszystkim jednak zbierasz wspaniałe stworki z serialu, które podczas gry ewoluują, zostając swoimi potężniejszymi odpowiednikami! Zupełnie jak Ash tworzysz drużynę gotową do udziału w prawdziwym turnieju. Dzięki prostym zasadom rozgrywki możesz szybko skupić się na tym, co najważniejsze. Przejrzysta mechanika gry sprawia, że już po chwili zaczynasz fascynujący pojedynek!

Specjalne zestawy kart Pokemon

Wśród oferowanych produktów możesz znaleźć również specjalne pudełka, wypełnione kartami. "Pokemon TCG: Brilliant Stars Build and Battle Stadium" to niesamowity zestaw opracowany z myślą o prawdziwych fanach gry. Nowe potężne moce Pokemonów czekają już na sprawnych trenerów! W tym dodatku znajdziesz 170 kart, 4 nowe Pokemony VSTAR, 20 Pokemonów V, 3 nowe Pokemony VMAX i wiele kart trenerskich oraz specjalne karty energii. To świetna okazja, by wzmocnić swoją drużynę zaskakującymi umiejętnościami oraz stać się jeszcze potężniejszym graczem! W tej kategorii znajdziesz klasyczne, a także odkryjesz nowe Pokemony z niesamowitymi mocami. Dzięki temu rozgrywka jest bardziej urozmaicona i wprowadza ciekawe rozwiązania taktyczne. Zbierz kolekcję pełną poszukiwanych kart oraz specjalnych dodatków, o których marzą gracze na całym świecie!

Karty Pokemon i akcesoria

W tej kategorii znajdziesz również praktyczne dodatki, a dzięki nim zabezpieczysz swoje karty. Prime Sleeves zapewniają świetną ochronę. Koszulka jest wykonana z materiału chroniącego przed zadrapaniem, zagięciem lub zalaniem karty. To świetny produkt dla wszystkich graczy, którzy chcą, żeby ich kolekcja zawsze wyglądała jak nowa. Zwróć również uwagę na pudełko Anniversary Deck Box przeznaczone do przechowywania kart. Solidnie wykonany produkt to świetna propozycja dla każdego fana Pokemonów i prawdziwego kolekcjonera. Dzięki niemu możesz nie tylko bezpiecznie przechowywać swoją kolekcję, ale także przewozić ją, wybierając się na turniej. Produkt wygląda bardzo stylowo, a dodatkową zaletą jest symbol Pokemon, który zdobi górną powierzchnię pięknie zaprojektowanego pudełka.

Ładowanie...