Xi
 » Zabawki  » Zabawki edukacyjne  » Gry do nauki czytania, pisania i liczenia

Bazgraki poznają litery, liczby oraz kosmos

Pakiet Bazgraki bawią się i uczą (36 lat) zawiera kolorowankę, książkę i karty suchościeralne z pomysłowymi zabawami dla przedszkolaków. Obrazkowe łamigłówki z sympatycznymi Bazgrakami wprowadzają dzieci w świat liter, liczb oraz kosmosu, a przy okazji rozwijają umiejętność rozpoznawania symboli graficznych, tworzenia sekwencji i kodów, a także ćwiczą spostrzegawczość i wyobraźnię oraz poszerzają wiedzę o otaczającym świecie.

Zmywalne karty i zabawa bez końca

Atrakcyjna suchościeralna forma pozwala pisać i zmazywać bez końca, dzięki temu zabawa się nie nudzi. Dzięki kolorowance dzieci mogą również zaangażować się w ulubioną zabawę doskonalącą koordynację oko-ręka oraz sprawność dłoni.

Dokąd leci Bazgrak?

Ile kropek ma biedronka?

Która litera ma kształt syczącego węża?

Zadania graficzne i zagadki dla przedszkolaków

Wraz z sympatycznymi Bazgrakami przedszkolaki rozwiązują różnorodne zagadki, m.in. zapisują głoski, odczytują literowe szyfry, budują wieżę z sylabowych klocków, układają domino, zamieniają cyfry w różne przedmioty oraz łamią kod, by dostać się do środka statku kosmicznego. W ten sposób przygotowują się do nauki czytania, pisania oraz liczenia. Ciekawe polecenia opracowane przez Monikę Sobkowiak, nauczycielkę i neurologopedę, oraz Annę Zych, pedagog i terapeutkę pedagogiczną, zachęcają do nauki i zabawy.

Kolorowe ilustracje Poli Augustynowicz i Katarzyny Urbaniak wprowadzają przedszkolaki w świat zabaw, które przygotowują do edukacji wczesnoszkolnej.

W skład pakietu wchodzą:

kolorowanka-harmonijka Bazgraki w kosmosie

książeczka ze zmywalnymi stronami: Bazgraki i alfabet

karty suchościeralne Bazgraki i liczby

flamaster suchościeralny

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3382026
Ładowanie...