Kandyd
Kandyd, czyli optymizm jest satyryczną powiastką filozoficzną napisaną przez Woltera, wybitnego przedstawiciela francuskiego Oświecenia. Powiastka charakteryzuje się szybką narracją i pełną zaskakujących zwrotów akcją parodiującą powieści przygodowe swojej epoki. Oparta częściowo na faktach historycznych, nie stroni od fantastycznych opisów i nieprawdopodobnych wydarzeń. Problematyka powiastki dotCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Siedmioróg
- Serie: Kanon lektur
- Data premiery: 2022-11-30
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 122
- Wymiary: 210 x 144
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3315510
Tytuł
Kandyd
Autor
Producent
Serie:
Typ publikacji
lektura
Wydanie
III
Język
polski
Język oryginału
francuski
Liczba stron
122
Typ okładki
miękka
Data premiery
2022-11-30
Rok wydania
2022
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
210 x 144
Waga
0.15 kg
Wysokość
144 mm
Długość
210 mm
Głębokość
6 mm
Wiek od (lata)
16
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
143 mm
Nasza cena
14,16 zł
Symbol produktu:
9788382797923
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Kandyd” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










