Kajakiem w okolicach Warszawy. Przewodnik kajakowy
Ponad 1800 km szlaków kajakowych, 41 opisanych rzek Drugie znacznie poszerzone wydanie popularnego przewodnika. Dodaliśmy prawie 600 km kilometraży rzek. Niezwykle precyzyjne kilometraże tworzone na podstawie pomiarów GPS! Opis wszystkich zabytków nad rzeką Zaznaczone miejsca niebezpieczne Informacje praktyczne: kiedy, jak i czym spływać Po raz pierwszy opisane niektóre rzeCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo CM
- Data premiery: 2017-06-08
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 380
- Wymiary: 195 x 120
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
597539
Tytuł
Kajakiem w okolicach Warszawy. Przewodnik kajakowy
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
380
Typ okładki
miękka
Data premiery
2017-06-08
Rok wydania
2016
Wymiary
195 x 120
Waga
0.37 kg
Wysokość
120 mm
Długość
192 mm
Głębokość
120 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
120 mm
Nasza cena
37,89 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Kajakiem w okolicach Warszawy. Przewodnik kajakowy” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









