Xi

Już wiem jak. Czytaj z Albikiem

"Już wiem jak" to kolejna interaktywna mówiąca książka od Wydawnictwa Albi, którą obsługuje się za pomocą specjalnego elektronicznego pióra i całkowicie darmowego oprogramowania i aktualizacji. To nowoczesne narzędzie do nauki podbiło rynek zabawek edukacyjnych. Pióro kupuje się tylko raz, a działo ono ze wszystkimi produktami wydawanymi w ramach serii 'Czytaj z Albikiem", która łączy naukę z zabaCzytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "Czytaj z Albikiem" Zobacz wszystkie

"Już wiem jak" to kolejna interaktywna mówiąca książka od Wydawnictwa Albi, którą obsługuje się za pomocą specjalnego elektronicznego pióra i całkowicie darmowego oprogramowania i aktualizacji. To nowoczesne narzędzie do nauki podbiło rynek zabawek edukacyjnych. Pióro kupuje się tylko raz, a działo ono ze wszystkimi produktami wydawanymi w ramach serii 'Czytaj z Albikiem", która łączy naukę z zabawą w sposób, jakiego jeszcze nie było!

O czym jest książka "Już wiem jak. Czytaj z Albikiem"?

"Już wiem jak" w unikatowy sposób naucza dzieci elementarnej wiedzy o codziennym życiu. interaktywna mówiąc książka obsługiwana za pomocą elektronicznego pióra przeznaczona jest dla maluchów od 6 roku życia. Tym razem dowiedzą się one, jak powstają przedmioty, których używamy na co dzień. Młodzi czytelnicy dowiedzą się, jak buduje się dom, jak robi się ser, z czego zrobione są dżinsy, a nawet jak powstają mówiące książki z serii "Czytaj z Albikiem". Na każdej stronie czeka na nich Wojtek, który ma do powiedzenia mnóstwo ciekawostek. Swoją wiedzę odbiorcy mogą sprawdzić dzięki przemyślanym, ekscytującym quizom.

Dzięki wyjątkowemu gadżetowi w postaci pióra - które należy kupić osobno lub w zestawie z wybraną książką - zdobywanie wiedzy staje się o wiele bardziej atrakcyjne, a jednocześnie dostosowane do poziomu zaawansowania i rozwoju dziecka. Jako wsparcie w procesie edukacji niniejsza książka sprawdzi się doskonale i przygotuje dzieci do dorastania. Wszystko to z prostymi tekstami i miłymi dla oka ilustracjami.

"Już wiem jak. Czytaj z Albikiem" - opinie

Podobnie jak w przypadku innych produktów Wydawnictwa Albi, "Już wiem jak" to książka, która dosłownie potrafi mówić. Wystarczy przyłożyć elektroniczne pióro do danego rysunku, aby usłyszeć informację, dźwięk albo muzykę. Angażuje to dzieci do nauki jeszcze bardziej, zapewnia świetną zabawę i przykuwa uwagę na długo.

Książka została wzbogacona o quizy o różnych stopniach trudności, dzięki którym można sprawdzić jak dobrze zapamiętaliśmy usłyszane ciekawostki i historie. Śledzenie kolejnych wypełnionych pięknymi, szczegółowymi ilustracjami stronic za pomocą pióra zapewnia zabawę, jakiej jeszcze nie było i naukę, do której ciągle chce się wracać. A bohater Wojtek to świetny towarzysz w tej jedynej w swoim rodzaju edukacyjnej zabawie!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3225215
Tytuł
Już wiem jak. Czytaj z Albikiem
Producent
Liczba stron
16
Rok wydania
2022
Nasza cena
80,49 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Już wiem jak. Czytaj z Albikiem” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. czerwca, wtorek
0,00 zł
3225215
Ładowanie...