Xi

Jurassic World. Indominus Rex z funkcją HNT63

Figurka Jurassic World Indominus Rex Ta figurka Indominus Rex potrafi atakować z ukrycia jest w tym świetna dzięki aktywowanym przyciskiem światełkom przypominającym kamuflaż na ciele. Drapieżnik wtapia się w leśne otoczenie dzięki kamuflażowi na skórze, a światełka i RYKI sprawiają, że zabawa jest jeszcze lepsza. Ten znany drapieżnik ze świata Jurassic World to gatunek hybrydowy atakujący potężnąCzytaj więcej

 • Producent: Mattel
 • Symbol produktu: HNT63
 • Wymiary: 746 x 440
Polecamy podobne produkty

Figurka Jurassic World Indominus Rex Ta figurka Indominus Rex potrafi atakować z ukrycia jest w tym świetna dzięki aktywowanym przyciskiem światełkom przypominającym kamuflaż na ciele. Drapieżnik wtapia się w leśne otoczenie dzięki kamuflażowi na skórze, a światełka i RYKI sprawiają, że zabawa jest jeszcze lepsza. Ten znany drapieżnik ze świata Jurassic World to gatunek hybrydowy atakujący potężną szczęką, którą kontrolujesz przyciskiem na ogonie. OŻYW dinozaura dzięki rzeczywistości rozszerzonej. Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (z Androidem lub iOS, nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w rzeczywistości rozszerzonej. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Atak z ukrycia! Ta figurka Jurassic World Indominus Rex ma unikalny efekt świetlny przypominający kamuflaż przesuwający się po ciele i podkreślający wygląd wtapiający się w dżunglę. Przycisk aktywuje też RYK! Wielka paszcza! Kłapanie paszczą kontroluje przycisk na ogonie dinozaura. Doskonały prezent! Efekty dźwiękowe, świetlne i ruchy sprawiają, że ten dinozaur (53 cm długości) będzie doskonałym prezentem dla fanów Jurassic World od 4 roku życia Interaktywne atrakcje! Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ. Zabawa wirtualna! W niesamowitych grach czeka Cię mnóstwo przygód: odkryj tryb rentgena i termiczny, ścigaj i łap dinozaury w różnych środowiskach oraz ratuj je i wypuszczaj w ich naturalnym otoczeniu.
Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3442827
Tytuł
Jurassic World. Indominus Rex z funkcją HNT63
Producent
Wymiary produktu [mm]
746 x 440
Wiek
4+
Długość
746
Głębokość
746
Wysokość
440
Nasza cena
234,29 zł
Symbol produktu:
HNT63
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Jurassic World. Indominus Rex z funkcją HNT63” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

Kurier DPD
data dostawy 16. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 16. lipca, wtorek
0,00 zł
3442827
Ładowanie...