Brak zdjęcia
Język. Naród, Państwo
Pierwsza na polskim rynku wydawniczym publikacja, która w sposób niezwykle obszerny i wnikliwy opisuje relacje między językiem, narodem i państwem. Autor analizuje czynniki narodotwórcze, poświęcając szczególną uwagę językowi. Z jednej strony wskazuje, w jaki sposób język wpływa na kształtowanie się świadomości narodowej i powstawanie państw, z drugiej zaś przedstawia rolę państw w procesie ewolucCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 416
- Wymiary: 240 x 165
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3107089
Tytuł
Język. Naród, Państwo
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
416
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Rok wydania
2020
Wymiary
240 x 165
Waga
0.67 kg
Wysokość
165 mm
Długość
240 mm
Głębokość
239 mm
Szerokość
165 mm
Nasza cena
102,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Język. Naród, Państwo” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









