Xi

Język Angielski. Zestaw z piórem. Czytaj z Albikiem

Szukasz skutecznego narzędzia do nauki języka angielskiego dla swoich dzieci? Niniejszy zestaw prosto od uznanego Wydawnictwa Albi to doskonały wybór! W jego skład wchodzi interaktywna mówiąca książka oraz technologicznie innowacyjne narzędzie edukacyjne w postaci specjalnego elektronicznego pióra - które kupuje się tylko raz i korzysta z wszystkimi produktami z cenionej przez rodziców serii "CzytCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Albi
 • Serie: Czytaj z Albikiem
 • Data premiery: 2015-12-29
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 16
 • Wymiary: 330 x 270 x 100
Polecamy inne produkty z serii "Czytaj z Albikiem" Zobacz wszystkie

Szukasz skutecznego narzędzia do nauki języka angielskiego dla swoich dzieci? Niniejszy zestaw prosto od uznanego Wydawnictwa Albi to doskonały wybór! W jego skład wchodzi interaktywna mówiąca książka oraz technologicznie innowacyjne narzędzie edukacyjne w postaci specjalnego elektronicznego pióra - które kupuje się tylko raz i korzysta z wszystkimi produktami z cenionej przez rodziców serii "Czytaj z Albikiem".

Pięknie wydana, pełna uroczych ilustracji książka, merytorycznie dopracowane treści, mówiące pióro - wszystko to tworzy zgraną całość i kompendium wiedzy dostosowane do ucznia i przechowywane w zapinanej na magnes teczce, którą można wszędzie ze sobą zabrać. Słowem: to bardzo ciekawa i nietuzinkowa pozycja dla dzieci obcujących z językiem angielskim na różnych poziomie zaawansowania, szczególnie tych, które dopiero zaczynają się uczyć.

Jak korzystać z “Języka Angielskiego. Zestawu z piórem. Czytaj z Albikiem”?

"Język angielski. Zestaw z piórem" to interaktywna mówiąca książka, kompatybilna z piórem Albik. Posiadając taki zestaw, można śmiało dokupować kolejne książki i budować całą bibliotekę Albika, która zapewni dzieciom wszechstronną, nietuzinkową edukację połączoną z zabawą, jakiej jeszcze nie było. Produkt udowadnia, że nauka języka obcego wcale nie musi trudna i nudna - wręcz przeciwnie! Zestaw dedykowany jest dzieciom uczącym się języka angielskiego, ale zainteresuje on też dorosłych.

W ramach lektury odbiorcy poszerzają słownictwo, a dzięki poszczególnym dialogom można nauczyć się właściwej wymowy i konstruowania prostych zdań. Nabywaną wiedzę można zaś trenować dzięki przygotowanym przez specjalistom testom i quizom.

“Język angielski. Zestaw z piórem. Czytaj z Albikiem” - opinie

W książce "Język angielski" z serii "Czytaj z Albikiem" zakodowano blisko 2200 nagrań. Elektroniczne pióro Albik uatrakcyjnia naukę i sprawia, że dzieci same będą chciały do niej wracać. Wystarczy, że go uruchomimy - jest bardzo prosty w obsłudze! - i przyłożymy w odpowiednie miejsce w książce. Długopis towarzyszy nam w czytaniu - odczytuje zarówno teksty, jak i ilustracje. Oprócz różnych tekstów w języku polskim i angielskim dzieci usłyszą też wiele zagadek - pośród nich można wybierać 3 stopnie trudności, co stanowi rewelacyjny sposób na utrwalanie i sprawdzanie wiedzy.

Dla rodziców, którzy nie zawsze mają czas, by w pełni poświęcić dziecku czas na wspólną naukę, zestaw “Język angielski” z serii "Czytaj z Albikiem" to doskonały wybór - magiczne mówiące pióro to nie tylko zabawka, ale też znakomity nauczyciel i towarzysz w nauce!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2888705
Tytuł
Język Angielski. Zestaw z piórem. Czytaj z Albikiem
Producent
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
16
Data premiery
2015-12-29
Rok wydania
2018
Wymiary produktu [mm]
330 x 270 x 100
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
1.34
Długość
230
Głębokość
270
Wysokość
100
Nasza cena
295,59 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Język Angielski. Zestaw z piórem. Czytaj z Albikiem” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
0,00 zł
2888705
Ładowanie...