Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 6-8  » Książki do nauki języków

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Język angielski SP 1. Karty pracy w szkole i w domu
praca zbiorowa
4/5
14,49 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
44,47 zł

Szukasz dodatkowych materiałów, które skutecznie pomagają w poznawaniu języków? Język angielski czasami sprawia dzieciom w szkole podstawowej dużo problemów, ale teraz możecie ćwiczyć również w domu, korzystając z praktycznych kart! Zestaw "Język angielski SP 1" jest zgodny z podstawą programową i uwzględnia szkolne działy tematyczne.

Możecie więc poznawać nazwy kolorów, kształtów, części ciała, ubrań, domowego wyposażenia, zwierząt oraz jedzenia, a także próbować nazywania emocji. Karty wykorzystują słowa pojawiające się na szkolnych lekcjach i w najpopularniejszych podręcznikach, a rodzaje ćwiczeń zostały dobrane w taki sposób, by odpowiadać tym ze szkoły. Bardzo duże ułatwienie zapewnia dodatkowe zaprezentowanie zapisu wymowy każdego słowa oraz zwrotu, uwzględniając polecenia.

Natomiast słowniczek angielsko-polski sprawnie pomaga w nauce. Ten zestaw może być wykorzystany jako pomoc na lekcji, ale sprawdzi się też dobrze w domu, podczas indywidualnego ćwiczenia. Zbiór "Język angielski SP 1" jest bardzo uniwersalny i może być dobrym wyborem podczas ćwiczeń w grupie. Każda strona to właściwie odrębny zestaw zadań, który możesz łatwo wyrwać. Książka została opracowana graficznie w bardzo przejrzysty sposób, by po kopiowaniu wszystkie ćwiczenia były nadal czytelne. Ćwicz z jedną kartką dziennie oraz poznawaj nowe słowa!

Wydawnictwo Greg od lat wspiera uczniów w pokonywaniu szkolnych wyzwań. Pomaga w przygotowywaniu się do sprawdzianów lub egzaminów. Zasłynął wyjątkowo opracowanymi lekturami, zawierającymi również omówienie najważniejszych cech utworu, charakterystykę bohaterów i informacje o twórcy. Słowniki, encyklopedie oraz opracowania to jednak nie wszystko! W ofercie tego znanego wydawnictwa znajdziecie również bajki, zestawy ćwiczeń dla małych dzieci i karty edukacyjne. Nowoczesne, kolorowe oraz praktyczne materiały odpowiadają na zapotrzebowanie współczesnych odbiorców, przykuwają uwagę, a także ułatwiają pozyskiwanie wiedzy. Ponadto są wspaniałą okazją do rozwijaniu różnych zainteresowań. Greg trafił do szkół w całej Polsce, oferując książki o wysokiej jakości wydania.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

4/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

BEATA J.

Klient zweryfikowany

4/5
| 14-11-2022 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo fajny pomysł, aby ćwiczyć z dzieckiem język angielski, szkoda tylko że nie ma zadań do powtórki wcześniejszego materiału.

Dostawa

2919038
Ładowanie...