Język angielski dla elektroników i informatyków
Książka skierowana jest głównie do studentów politechnik i wyższych szkół technicznych wydziałów elektroniki, informatyki i kierunków pokrewnych, takich jak mechatronika czy automatyka, oraz do inżynierów i techników tych specjalności. Może być też użyteczna dla uczniów starszych klas ponadgimnazjalnych szkół technicznych o profilu elektronicznym i informatycznym. Jakkolwiek książka została napisaCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Fosze
- Data premiery: 2010-09-16
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 440
- Wymiary: 239 x 169
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
245005
Tytuł
Język angielski dla elektroników i informatyków
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
440
Typ okładki
miękka
Data premiery
2010-09-16
Rok wydania
2010
Wymiary
239 x 169
Waga
0.76 kg
Wysokość
170 mm
Długość
239 mm
Głębokość
23 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
50,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Język angielski dla elektroników i informatyków” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










