Jeszcze nie zwariowałam (chyba)
Jeszcze nie zwariowałam (chyba) to drugie wydanie humorystycznej, pełnej refleksji autobiograficznej opowieść o życiu Polki na emigracji.Główna bohaterka, po różnych życiowych zawirowaniach, decyduje się szukać pracy za granicą. Jej wybór pada na Niemcy, gdzie podejmuje się pracy opiekunki osób starszych. Musi zmierzyć się z chorobami i dziwactwami swoich podopiecznych, barierami językowymi, miejsCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Borgis
- Data premiery: 2023-02-02
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 230
- Wymiary: 209 x 146
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3329928
Tytuł
Jeszcze nie zwariowałam (chyba)
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
230
Typ okładki
miękka
Wydanie
II
Data premiery
2023-02-02
Rok wydania
2023
Wymiary
209 x 146
Waga
0.29 kg
Wysokość
146 mm
Długość
209 mm
Głębokość
20 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
146 mm
Nasza cena
21,29 zł
Symbol produktu:
9788367642125
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Jeszcze nie zwariowałam (chyba)” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









