Jesteś kimś więcej, niż myślisz (Lisa M. Schab) - tantis.pl
Xi

Jesteś kimś więcej, niż myślisz

Lisa M. Schab, Glenn R. Schiraldi

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: GWP
Liczba stron: 272

SUPER CENA

Cena detaliczna: 59,90 zł

50,59 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 47,38 zł

Opis

"Jesteś kimś więcej, niż myślisz" to jeden z najlepszych poradników dla wszystkich, którzy zrozumieć sens, istotność i wartość budowania w sobie poczucia własnej wartości. Autor podpowiada, jak dokonać zdrowej, rozsądnej samooceny - takiej, w której przestajemy bagatelizować swoje zalety i osiągnięcia, a wyolbrzymiać wady i niedoskonałości. Takie postępowanie ma destrukcyjny wpływ na wszystkie inne aspekty naszego życia.

Dr Glenn R. Schiraldi jest autorem wielu książek i artykułów cenionych przez czytelników i psychologów na całym świecie. Jest specjalistą w dziedzinie zarządzania stresem oraz twórcą wielu autorskich programów nauczania wdrażanych w Pentagonie i na Uniwersytecie Maryland. Doktor Schiraldi prowadzi szkolenia dotyczące różnych aspektów rezyliencji i traumy, nastawione na optymalizację stanu psychicznego i wydajności oraz na zapobieganie zaburzeniom związanym ze stresem i wspieranie wychodzenia z tych zaburzeń. Jego zajęcia przyczyniły się do poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego wielu pacjentów oraz wzrostu poczucia własnej wartości, optymizmu i szczęścia - z jednoczesną redukcją objawów depresji, lęku i gniewu.

Opisane w "Jesteś kimś więcej, niż myślisz" techniki i ćwiczenia pozwalają wykonać milowy krok w kierunku zmiany podejścia do samego siebie. Ten wyjątkowy poradnik pomaga w pełni zaakceptować i docenić siebie, wraz ze swoimi niedoskonałościami i słabościami. Autor podpowiada, jak uwolnić się od zwątpienia, odkryć swoje mocne strony, spojrzeć na siebie z troską i empatią. A przede wszystkim zrozumieć, że samokrytyka oparta na porównaniach z innymi nie jest dobrą miarą naszej prawdziwej wartości.

Glenn R. Schiraldi uwalnia samoocenę od czynników zewnętrznych, zachęcając do spojrzenia w głąb siebie. W książce znajdują się również najnowsze informacje na temat plastyczności mózgu oraz tego, jak sen, ćwiczenia i odżywianie mogą pozytywnie wpłynąć na nasze uczucia wobec samych siebie.

Rozwijanie i utrzymywanie zdrowej samooceny jest kluczem do szczęśliwego życia. "Jesteś kimś więcej, niż myślisz" uczy jak wzmacniać realistyczną i doceniającą opinii o sobie, dzięki czemu możemy wzmocnić pewność siebie i wiarę we własne możliwości, zyskać większą motywację do działania i wprowadzania zmian w życie, podejmować ryzyko, rzadziej kwestionować swoje postępowanie, gdy cos idzie nie tak, podejmować lepsze, niezależne decyzje, mniej się martwić oraz traktować siebie z życzliwością, akceptacją i współczuciem.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3019808
Tytuł Jesteś kimś więcej, niż myślisz
Autor Lisa M. Schab, Glenn R. Schiraldi
Wydawnictwo GWP
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 272
Data premiery 2021-06-09
Rok wydania 2021
Wymiary produktu [mm] 245 x 190
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.54
Cena detaliczna 59,90 zł
Nasza cena 50,59 zł

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Małgorzata K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 27-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo pozytywna, dużo praktycznej wiedzy i ćwiczeń skłania do zmiany na lepsze i wyjście z negatywnego myślenia.

Renata D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 17-06-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka okazała się wielka pomocą w walce o lepsze spojrzenie na samą siebie. Kiedyś nie umiałam docenić siebie w ogóle. Teraz uważam, że dzięki temu co przeżyłam jestem silniejsza, a nie gorsza. Książka zawiera różne techniki i ćwiczenia mające na celu pokazać, że jesteśmy wystarczająco dobrzy. Całość podnosi samoocenę i pewność siebie jak i w swoje umiejętności. Efektów oczywiście na ma odrazu, ale z czasem się pojawiają.

Kinga O.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 13-06-2021 | Recenzja zweryfikowana
U mnie lektura się sprawdziła. Pomału widzę zmiany następujące w mojej głowie. Coraz częściej mówię sobie, że dam radę niż że sobie z czymś nie poradzę. Trzeba jednak włożyć w tą zmianę dużo energii i własnej pracy. Jedna książka nie odmieni magicznie naszego życia. Samemu trzeba o to zawalczyć. Jak ma się chęci i energię do zmiany swojego nastawiania do samego siebie, to jak najbardziej polecam tę książkę.

Weronika W.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 11-06-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka prezentuje czytelnikowi różne techniki wraz z ćwiczeniami aby uwierzyć w siebie. Trzeba robić to systematycznie, przy każdej możliwej okazji stosować dane techniki. Bez ciężkiej pracy nie ma kołaczy jak to mówią. Z czasem człowiek faktycznie zaczyna nabierać takiej pewności siebie. Z tym przychodzi też lepsza samoocena i wiara że nam się uda. Książkę polecam osobom zmagającym się ze złą samooceną.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...