Jestem Żydówką
Jeden rok z życia ortodoksyjnej Żydówki,Polki, patriotki, matki pięciorga dzieci, feministki, kobiety silnej i wrażliwej.Czy religia daje wolność? Czy można przyzwyczaić się do surowych zasad i czuć się szczęśliwym? Czy bycie Żydówką w dzisiejszej Polsce to przywilej? A może przekleństwo?Miriam (Maria) Synger w swoim pamiętniku zdradza, czy wszystkie Żydówki golą głowy, czy judaizm dopuszcza związCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Znak Koncept
- Data premiery: 2023-02-22
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 336
- Wymiary: 207 x 143
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3326859
Tytuł
Jestem Żydówką
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
336
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2023-02-22
Rok wydania
2023
Wymiary
207 x 143
Waga
0.37 kg
Wysokość
143 mm
Długość
144 mm
Głębokość
205 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
45,99 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Jestem Żydówką” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









