Xi
Wydawnictwo: Wydawnictwo Jedność
Liczba stron: 30
Serie: Ja i moje emocje
-42%

14,36 zł

8,28 zł

oszczędzasz 6,08 zł (42%)

Niedostępny
Paczka w Ruchu 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Paczkomaty 9,99 zł
Kurier 11,99 zł

Opis

Książka Dagmar Geisler jest polecana nie tylko dzieciom, ale także nauczycielom i rodzicom. W przystępny sposób tłumaczy, na czym polega złość oraz z czym ona się wiąże. Dziecko dopiero uczy się radzenia sobie z emocjami, stąd często ma wiele pytań z nimi związanych. Ta książka pomaga udzielić odpowiedzi, które ułatwiają wyjaśnienie dzieciom mechanizmów złości. Autorka opowiada, czym jest gniew i jak sobie z nim radzić, a także jak załagodzić sytuację po wybuchu złości.

Odczuwanie wściekłości dotyczy wszystkich ludzi oraz nie jest niczym złym, natomiast może prowadzić do złych konsekwencji, przed którymi warto dziecko przestrzegać. Dzięki tej książce dzieci poznają różne sposoby umożliwiające wyładowywanie złości, nie wyrządzając przy tym krzywdy innym osobom. Autorka umożliwia lepsze poznanie swojego wnętrza, a także uczy, jak można je sprawniej kontrolować. Czasem wystarczy kilka praktycznych wskazówek, żeby zmienić postrzeganie swojej osobowości i stać się kimś bardziej świadomym, a wszyscy mogą na tych skorzystać. Przecież mocne emocje dla każdego bywają czasem niezwykle trudne do zrozumienia oraz opanowania.

Dagmar Geisler jest autorką książek dla dzieci, słynącą w Polsce głównie z serii podejmującej tematykę emocji. Dzięki jej utworom dziecko ma możliwość zrozumienia, co kształtuje jego wnętrze i do czego mogą prowadzić różne uczucia. Autorka poprzez swoje książki uczy również, jak odmawiać innym, jak rozwiązywać konfliktowe sytuacje, a także wyjaśnia, jak dzieci powinny zachować się w tłumie.

Wydawnictwo Jedność zaczęło swoją działalność już w 1918 r., początkowo wydając książki o tematyce religijnej, a także regionalnej. Później poszerzyło znacznie swoją ofertę, stawiając na pozycje psychologiczne, pedagogiczne, filozoficzne oraz na literaturę piękną. Książki podejmujące tematykę duchowości są jednak nadal istotnym elementem działalności wydawnictwa. To jedno z najstarszych i najbardziej cenionych polskich wydawnictw katolickich. Pamiętając również o dzieciach, powołało specjalny dział wydawniczy Jedności, który skupia się na książkach aktywizujących oraz na bajkach. Wydawnictwo zdobyło kilka nagród, w tym Feniks 2014 i 2016, a także wyróżnienie Książka Roku 2014.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 559954
Tytuł Jestem wściekły!
Autor Geisler Dagmar
Wydawnictwo Wydawnictwo Jedność
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 30
Data premiery 2016-03-02
Rok wydania 2016
Wymiary produktu [mm] 213 x 270
Okładka Twarda
Cena detaliczna 14,36 zł
Nasza cena 8,28 zł
Serie: Ja i moje emocje

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Aga

5/5
| 12-12-2017
Książka jak dla mnie jest bardzo fajna dobrze napisana i przede wszystkim pomocna. Mój 4 latek bardzo ja lubi. syn potrzebował zobaczyć że nie tylko jemu zdarza się mieć napady złości i że są sposoby żeby sobie z nią radzić. Inaczej jest rozmawiać o czymś z dzieckiem a jeszcze inaczej jak znajdzie odnośnik do problemu w ulubionej Książce. Polecam

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
28 Październik, Środa
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
28 Październik, Środa
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
28 Październik, Środa
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Komiksy
  • Ładowanie...