Xi

Białe, niebieskie i żółte drzwi kryją wiele skarbów! Co znajduje się za nimi? Zapukaj, a następnie zobacz, co jest ukryte w domku! Jest tam kto? Rytmicznie powtarzane obrazy oraz słowa łatwo przeprowadzają dziecko przez kolejne wejścia, a w każdym miejscu można znaleźć coś ciekawego.

Misie, chrupiące zające i bitwa małp na poduchy zostały zaprezentowane w bardzo atrakcyjny sposób. Wyraziste kolory oraz formy łatwo trafiają w upodobania dzieci, a książka potrafi zachęcić do zabawy. "Jest tam kto?" to wspaniała propozycja dla wszystkich jednolatków i dwulatków! Oryginalny pomysł oraz prostota tej opowieści skutecznie przykuwają uwagę i zachęcają do odkrywania, co ciekawego jeszcze znajduje się za kolorowymi drzwiami. Zabierz dziecko w tę niezwykłą podróż, poszukując z nim wspaniałych skarbów!

To interaktywna książka opowiadająca o zwyczajnych czynnościach, które są dobrze znane dzieciom z codziennego życia. Prowadząc wędrówkę przez kolorowe drzwi oraz odkrywając przed dzieckiem kolejne skarby pobudza ciekawość i wyobraźnię. Pomaga również w nauce kolorów oraz ułatwia pierwsze próby czytania. Ponadto przekazuje wartościowe treści, dodatkowo zachęcając dzieci chociażby do mycia się. Rytmiczny tekst "Jest tam kto?" szybko zapada w pamięć, dzięki czemu może pomóc w poznawaniu nowych słów, a także ćwiczy przy tym mowę. Kartonowe kartki książki są dość wytrzymałe, więc nie zostanie szybko zniszczona. Warto zwrócić również uwagę na to, że dziecku łatwiej będzie je przewracać. To świetna propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą zaciekawić dzieci niezwykłą książką. Można do niej wracać wielokrotnie i na nowo odkrywać skarby ukryte na kolorowych ilustracjach. Pełna kolorów, kształtów oraz zabawek opowieść będzie wspaniałą ozdobą pokoju dziecięcego!

Wydawnictwo Zakamarki rozpoczęło działalność w 2007 r., na początku należąc do szwedzkiej grupy wydawniczej. Skupia się głównie na propozycjach dla najmłodszych odbiorców, nawet dla tych, które jeszcze nie potrafią czytać. Znajdziesz tu nie tylko książki w tradycyjnej formie, ale także barwne książki obrazkowe, a także obrazkowo faktograficzne.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

Produkty od autora:


333330
Ładowanie...