Xi

Jest OK. To dlaczego nie chcę żyć?

"Jest OK. To dlaczego nie chcę żyć?" to rozmowy z wspaniałymi ludźmi, którzy opowiadają o tym, jak najtrudniejsze chwile w życiu popchnęły ich w stronę samobójstwa. Bohaterowie tej wyjątkowej książki wspominaną o latach zmagań z samym sobą, a także o decyzji o tym, by stanąć nad przepaścią. Trudno jest wyjaśnić, co może czuć człowiek w tak strasznej sytuacji. Dlatego najlepiej oddać głos tym, którCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Agora
 • Data premiery: 2023-01-25
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 344
 • Wymiary: 210 x 137

"Jest OK. To dlaczego nie chcę żyć?" to rozmowy z wspaniałymi ludźmi, którzy opowiadają o tym, jak najtrudniejsze chwile w życiu popchnęły ich w stronę samobójstwa. Bohaterowie tej wyjątkowej książki wspominaną o latach zmagań z samym sobą, a także o decyzji o tym, by stanąć nad przepaścią. Trudno jest wyjaśnić, co może czuć człowiek w tak strasznej sytuacji. Dlatego najlepiej oddać głos tym, którzy jej doświadczyli.

"Jest OK. To dlaczego nie chcę żyć?" - o czym jest książka?

Rozmówcy Małgorzaty Serafin i Marka Siekielskiego opowiadają o życiu z depresją. Wspominają najtrudniejsze chwile. Dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat choroby oraz udowadniają, że zawsze jest nadzieja. Takie problemy mogą zostać przezwyciężone, chociaż należy przy tym pamiętać, że to często trudne zadanie. Poznaj opowieść o woli życia i o jej zaskakujące sile, która potrafi dokonać niemożliwego!

"Jest OK. To dlaczego nie chcę żyć?" - opinie

"Jest OK. To dlaczego nie chcę żyć?" Małgorzaty Serafin i Marka Siekielskiego to szczere rozmowy o depresji, w których nie znajdziesz naiwnych coachingowych powiedzonek lub wskazówek z tanich poradników. Autorzy dzielą się natomiast z czytelnikami prawdziwymi historiami, nie ubarwiając rzeczywistości oraz nie stosując tandetnych chwytów. To często opowieści pełne niesamowicie trudnych problemów, traumatycznych przeżyć i skomplikowanych sytuacji. Pojawiają się tu ofiary terroru psychicznego, przemocy domowej oraz braku miłości. Jednak w opowieściach wspaniałych rozmówców znajdziesz niezwykłą siłę, jaką daje nadzieja, a także prawdziwą wiarę w to, że życie może być dobre.

Książka Małgorzaty Serafin i Marka Siekielskiego przypomina czytelnikom, jak ważna jest akceptacja, szacunek do inności oraz otwartość na drugiego człowieka. Mówi o tym, że często nieświadomie krzywdzimy bliskie nam osoby. Przede wszystkim jednak ma zwrócić uwagę na to, jaki wpływ mamy na nasze dzieci. Tę zachęcającą do refleksji opowieść warto polecić każdemu czytelnikowi!

Małgorzata Serafin to dziennikarka i autorka podcastu "Farbowanie życia". Pisze również książki oraz artykuły o tematyce psychologicznej, współpracując z uznanymi czasopismami. Pracowała w Superstacji i TVP. Jej autorski program "Farbowanie życia" opowiada o osobach zmagających się z kryzysem psychicznym.

Marek Siekielski to producent filmowy, publicysta i autor filmów dokumentalnych oraz książek. Filmy, które zrealizował razem z bratem, wywołały ogólnokrajową dyskusję oraz przyniosły twórcy prestiżowe nagrody, w tym chociażby Nagrodę Filmową Orzeł za najlepszy film dokumentalny. Autor współtworzy Fakty TVN i prowadzi również własny kanał na YouTube.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3328252
Tytuł
Jest OK. To dlaczego nie chcę żyć?
Wydawnictwo
Liczba stron
344
Data premiery
2023-01-25
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
210 x 137
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.37
Długość
135
Głębokość
210
Wysokość
137
Nasza cena
28,19 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Jest OK. To dlaczego nie chcę żyć?” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
0,00 zł
3328252
Ładowanie...