Xi
Polecamy inne produkty z serii "Ulica Czereśniowa" Zobacz wszystkie

W tej książce nie pada ani jedno słowo, za to nie brakuje tu ciekawych wydarzeń! "Jesień na ulicy Czereśniowej" to rewelacyjny picturebook autorstwa Rotraut Susanne Berner, w którym wypełnione szczegółami ilustracje zachęcają do tworzenia własnych opowieści o przygodach bohaterów. Znajdziecie tu wiele postaci, przedmiotów, pojazdów i innych obiektów, zmieniających swoje położenie na różnych rozkładówkach. Dziecko ogląda wydarzenia, a następnie opowiada o tym, co spotkało ulubioną postać. To znakomita wyszukiwanka polecana dzieciom, które jeszcze nie potrafią czytać!

Nadchodzi jesień, a wraz z nią spadają liście z drzew i wydają przyjemny szelest. Na ulicy gromadzi się wiele osób, bo trwa właśnie jesienny festyn. Ponadto mieszkańcy miasteczka właśnie świętują z okazji otwarcia nowego przedszkola! Jakie atrakcje przygotowano dla gości? Niebawem ruszy wielka parada, podczas której nie zabraknie okazji do uśmiechu. "Jesień na ulicy Czereśniowej" jak zawsze zapowiada się ciekawie.

Na każdej stronie mały czytelnik znajdzie wypełnioną różnymi obiektami ilustrację, na której zaprezentowano wybrany fragment miasteczka. Co ważne, na kolejnych rozkładówkach spotkacie te same postacie, więc łatwo możecie ułożyć całą opowieść o ich przygodach. Zobaczycie, jak zmienia się ulica przed nocą i gdzie zmierzają poszczególni bohaterowie. Nie ma jednego prawidłowego sposobu na opisanie tej opowieści! Za każdym razem będzie trochę inna, a każdy czytelni z pewnością wymyśli własne wersje wydarzeń. Wyszukiwanie ulubionych postaci oraz przedmiotów to znakomity sposób na rodzinny wieczór pełen radości.

Dzięki tej wspaniałej książce obrazkowej dziecko łatwo uczy się mówić! Mały obserwator chętnie opowiada o tym, co go ciekawi. Ponadto na pewno będzie miał wiele pytań dotyczących wydarzeń, które ogląda. Rodzice odpowiadają i tym samym uczą dziecko nowych słów. Książki obrazkowe to znakomity sposób na rozwój mowy, spostrzegawczości oraz logicznego myślenia, poszerzający słownictwo. Dzięki sympatycznym bohaterom oraz wypełnionym kolorami ilustracjom dziecko chętnie sięgnie po następną książkę!

Rotraut Susanne Berner to autorka ilustrowanych książek dla dzieci. Niemiecka graficzna wymyśla opowieść, a następnie sama tworzy do niej ilustracje. Książki obrazkowe tej znakomitej artystki zachwyciły wydawców z całego świata i okazały się niesamowicie popularne w różnych krajach. Autorka zilustrowała już ponad 80 pozycji!

Dzięki kategorii "Książki dla dzieci" odkryjesz znakomite książki obrazkowe!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3227098
Ładowanie...