Jedni za drugich
Żalu nie trzeba lekceważyć, niczym ubarwiać, zastępować, mścić, oddawać komukolwiek, udawać, że go nie ma. Żal trzeba PRZEŻYĆ! I MINIE. To są rzeczy przemijające, ludzkie. Dusza sama dopomina się o oczyszczenie z żalu, win []. Najgorsze, co można dać dzieciom, to strach przed światem. Niech miłość, opatrzność prowadzą dorosłych, by uwierzyli w dzieci []. Oby żadne dziecko nie znało tego, co rodzi Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
- Data premiery: 2018-12-13
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 92
- Wymiary: 205 x 135
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
848962
Tytuł
Jedni za drugich
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
92
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2018-12-13
Rok wydania
2018
Wymiary
205 x 135
Waga
0.11 kg
Wysokość
130 mm
Długość
200 mm
Głębokość
130 mm
Nasza cena
28,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Jedni za drugich” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









