Xi
 » Książki  » Poradniki  » Motywacja i rozwój osobisty

Poznaj porady znakomitego mówcy, którego książki uznano za klasykę! Dzięki "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" odbędziesz z autorem wspaniałą podróż przez ludzki umysł, a podczas niej dowiesz się czegoś o sobie. Poznasz podświadome mechanizmy, wpływające na relacje międzyludzkie. Odkryjesz, jaka siła tkwi w prostocie, a proste wskazówki sprawią, że inaczej będziesz patrzeć na przyjaźń i miłość. Czasami pewne sprawy wydają się oczywiste, ale dopiero wtedy, gdy człowiek sobie je uświadomi. Dale Carnegie przychodzi z pomocą wszystkim czytelnikom, którzy chcą rozwijać swoje życie rodzinne oraz towarzyskie.

Miliony ludzi przeczytało tę wyjątkową książkę, przetłumaczoną aż na 37 języków. Obecnie to prawdziwa klasyka literatury poradnikowej. Autor zebrał wiele krótkich i prostych do zastosowania porad, ułatwiających zrozumienie innych ludzi. To właśnie wyrozumiałość jest tu jednym z najważniejszych pojęć. Odkrywaj poglądy przyjaciół, znajomych oraz osób z rodziny, ale bez niepotrzebnego krytykowania! Z tym poradnikiem rozmowy towarzyskie mogą stać się znacznie prostsze i przyjemniejsze. Dzięki przejrzystym wskazówkom rozwiniesz swoją empatię oraz umiejętność prowadzenia dobrej komunikacji.

Dale Carnegie jako bardzo popularny mówca miał okazję wielokrotnie występować przed zróżnicowaną publicznością. Dzięki temu wyrobił sobie odpowiednie podejście do rozmówców. Ten klasyczny autor poradników interesował się nowoczesnymi odkryciami w psychologii i lubił zgłębiać tajemnice ludzkiego umysłu. Wystąpienia publiczne oraz wyjątkowe książki o samorozwoju przyniosły mu ogromną popularność na całym świecie. Nowatorskie kursy jego autorstwa były przeznaczone dla przedsiębiorców, a także osób po prostu zainteresowanych relacjami międzyludzkimi. Przemówienia tego pisarza, który urodził się w XIX w., nadal nie straciły swojej siły.

"Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" to poradnik przeznaczony zwłaszcza dla osób nieśmiałych, które nie czują się dobrze podczas spotkań towarzyskich. Uważasz się za osobę zamkniętą w sobie? Wypróbuj krótkie wskazówki ułatwiające nawiązywanie przyjaźni! Ponadto w kategorii "Książki motywacyjne" znajdziesz więcej materiałów poszerzających wiedzę o tematyce społecznej.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3214212
Ładowanie...