Jak to się stało?

  2 recenzje

Nic nie dzieje się przypadkiem a może jednak? Natalia i Urszula. Mężatki, matki, córki - poza tym nic ich z pozoru nie łączy, a jednak, jak się okaże, bardzo wiele. Tuż po przyjściu na świat zostały zamienione w szpitalu i trafiły do nie swoich rodzin. Kiedy prawda wychodzi na jaw, muszą się z nią zmierzyć. Jaką cenę za to zapłacą? Czy będą potrafiły znaleźć się w nowej sytuacji? Jak tę wiadomość Czytaj więcej

  • Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
  • Data premiery: 2023-02-23
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 504
  • Wymiary: 198 x 126
więcej parametrów
Polecamy podobne produkty
Zobacz wszystkie

O książce

Nic nie dzieje się przypadkiem a może jednak? Natalia i Urszula. Mężatki, matki, córki - poza tym nic ich z pozoru nie łączy, a jednak, jak się okaże, bardzo wiele. Tuż po przyjściu na świat zostały zamienione w szpitalu i trafiły do nie swoich rodzin. Kiedy prawda wychodzi na jaw, muszą się z nią zmierzyć. Jaką cenę za to zapłacą? Czy będą potrafiły znaleźć się w nowej sytuacji? Jak tę wiadomość przyjmą ich rodziny? I czy istnieje szansa, by bohaterki zaakceptowały siebie nawzajem. Anna Karpińska po raz kolejny nie zawodzi czytelników, dostarczając im potężną dawkę emocji i psychologicznej prawdy.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3332482
Tytuł
Jak to się stało?
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
504
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2023-02-23
Rok wydania
2023
Wymiary
198 x 126
Waga
0.35 kg
Wysokość
126 mm
Długość
125 mm
Głębokość
195 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
125 mm
Nasza cena
31,49 zł

Opinie i recenzje książki Jak to się stało?

5,0/5
 
2 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Ewelina Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-03-04Recenzja zweryfikowana
    „Jak to się stało” to opowieść o dwóch kobietach, które pomimo, że maja już prawie 40-ści lat poznały prawdę o swoim pochodzeniu. Natalia, żona Łukasza i matka dwójki dzieci. Kocha bardzo swoich rodziców i kiedy tata upada na zdrowiu i potrzebny jest przeszczep nerki, nie waha się ani chwili i chce oddać swoją. W wyniku badań na jaw wychodzi, że nie jest ona spokrewniona z żadnym ze swoich rodziców. Jak się okazuje, dla starszych ludzi ten fakt również zaskoczył. Urszula to żona Wojciecha, który świata poza uprawą truskawek nie widzi. Nasza bohaterka czuje się zaniedbywana i niedoceniona zarówno przez męża jak i przez swoich rodziców. O tym, że nie jest biologiczną córką swoich rodziców, również nie wiedziała. Jaką cenę zapłacą za odkrycie prawdy? Czy będą umiały odnaleźć się w nowej sytuacji? I czy będą umiały zaakceptować się wzajemnie? Książka chociaż nie należy do cienkich jest z gatunki tych co czyta się szybko i przyjemnie. Strony same przekładają się i nie można oderwać się od lektury, aż nie poznamy wszystkich wydarzeń sprzed lat. W jaki sposób kobiety zostały podmienione? Czy był to kogoś błąd i niedopatrzenie, czy może zamierzone działanie? Czy Ula pomimo szoku, zaskoczenia odda swoją nerkę dla kogoś kogo nie zna? Tata Natalii nie ma zbyt dużo czasu, a on biegnie nieubłaganie. Czy zdąży obie porozumieć się i wszystko skończy się szczęśliwie? Przekonajcie się sami. Książka jak najbardziej trafiła w moje gusta czytelnicze. Bardzo polubiłam Natalię, która była w stanie zrobić wszystko by uratować swojego tatę. Autorka dostarczyła mi wielu emocji związanych nie tylko z odkrywaniem prawdy, ale również ze względu na życie prywatne oby kobiet. W książce bowiem jest poruszany drugi wątek, który przeplata się z pierwszym. A jaki to musicie przekonać się sami. Książkę bardzo polecam każdemu, kto lubi potężną dawkę emocji oraz zaskakujące zwroty akcji.
  • Aneta Z. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-02-26Recenzja zweryfikowana
    Tato Natalii choruje na nerki i potrzebuje natychmiastowego przeszczepu, oczywiście Natalia od razu wykonuje badania, które nie tylko nie pozwalają jej na oddanie ojcu nerki, ale też dowodzi, że nie jest córką swoich rodziców. Życie pisze niesamowite, czasem zawiłe i trudne scenariusze. Losy dwóch czterdziestolatek - Uli i Natalii splotły się i nie ma już odwrotu, obie muszą zmierzyć się z tą przykrą prawdą. To moja pierwsza książka autorstwa Pani Anny, ale na pewno nie ostatnia! Była przepełniona wieloma emocjami, ciepłem i niebanalną fabułą. Czy warto ją przeczytać? Zdecydowanie TAK.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka