Xi

Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Analizujesz wszystko bez końca? We wszystkim doszukujesz się drugiego dna? Za dużo się martwisz? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedź brzmiała „tak” to nie ma co się zastanawiać i trzeba kupić tę książkę! "Jak lepiej myśleć? Poradnik dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" to kontynuacja bestsellerowego poradnika „Jak mniej myśleć” i z pewnością przyczyni się do poprawy TwojCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Feeria
 • Data premiery: 2021-12-29
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 232
 • Wymiary: 206 x 149

Analizujesz wszystko bez końca? We wszystkim doszukujesz się drugiego dna? Za dużo się martwisz? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedź brzmiała „tak” to nie ma co się zastanawiać i trzeba kupić tę książkę! "Jak lepiej myśleć? Poradnik dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" to kontynuacja bestsellerowego poradnika „Jak mniej myśleć” i z pewnością przyczyni się do poprawy Twojego życia. Wszystko to, co uznawane jest przez otoczenia jako słabość można przekształcić w swój atut. „Jak lepiej myśleć” to uzupełnienie poprzedniej książki, w którym autorka dokonała odpowiedzi na liczne pytania od czytelników.

Czytając ten poradnik można poczuć się niczym na spotkaniu terapeutycznym u psychologa. „Jak lepiej myśleć” stanowi źródło wskazówek dla osób analizujących bez końca różne aspekty życia codziennego. Można znaleźć w niej porady dotyczące sposobów na znalezienie spokoju zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Lektura pozwoli lepiej zrozumieć siebie oraz innych, a także pokochać siebie takim, jakim się jest i czuć się dobrze we własnej skórze. Autorka przekonuje, że w dzisiejszym świecie każdy może być szczęśliwy, ale musi wiedzieć, w jaki sposób to zrobić. Z tą książką będziesz na dobrej drodze do tego, by żyć w pełni i myśleć lepiej, bez straty energii, którą produkuje twój mózg, by analizować wszystko bez końca. Naucz się, jak klasyfikować sprawy i nie wrzucać ich niepotrzebnie do skrzynki "zbyt ważne" lub "mało ważne", a także, by doceniać swoje sukcesy, nie starać się udowadniać, że jesteś się kimś wartościowym i zdolnym i być swoim najlepszym przyjacielem. Zaopiekuj się sobą i poznaj drogi do tego, przedstawione w książce "Jak lepiej myśleć", która zostanie Twoim przewodnikiem i przyjacielem.

"Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" to książka wydana przez Wydawnictwo Feeria w tłumaczeniu Krystyny Arustowicz.

Christel Petitcollin jest pisarką, wykładowczynią i instruktorką komunikacji i rozwoju osobistego. Jest pasjonatką relacji międzyludzkich, specjalizowała się w zrozumieniu manipulatorów i nadpobudliwości umysłowej. Specjalistka programowania neurolingwistycznego, przeszkolona w hipnozie i licznych terapiach, przekazuje swoje doświadczenie i wiedzę poprzez swoje książki tłumaczone na wiele języków i wydawane na całym świecie.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3204792
Tytuł
Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
francuski
Liczba stron
232
Data premiery
2021-12-29
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
206 x 149
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.32
Długość
206
Głębokość
206
Wysokość
149
Nasza cena
28,69 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 21. maja, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3204792
Ładowanie...