Inżynier z rozpędu. Moje okno na świat

Mgr inż. Witold Wilewski urodził się w 1944 roku w Warszawie na Saskiej Kępie i spędził tam, w czasach Polski Ludowej, pierwsze 35 lat swego życia. Po ukończeniu studiów na Politechnice Warszawskiej i kilku latach inżynierskiej pracy w Polsce wyjechał dwukrotnie do pracy w Libii na zasadzie państwowych kontraktów. Gdy kończył się jego drugi libijski kontrakt, w Polsce wprowadzono stan wojenny, co Czytaj więcej

  • Wydawnictwo: Wydawnictwo LTW
  • Data premiery: 2023-01-10
  • Okładka: twarda
  • Liczba stron: 436
  • Wymiary: 217 x 154
więcej parametrów

O książce

Mgr inż. Witold Wilewski urodził się w 1944 roku w Warszawie na Saskiej Kępie i spędził tam, w czasach Polski Ludowej, pierwsze 35 lat swego życia. Po ukończeniu studiów na Politechnice Warszawskiej i kilku latach inżynierskiej pracy w Polsce wyjechał dwukrotnie do pracy w Libii na zasadzie państwowych kontraktów. Gdy kończył się jego drugi libijski kontrakt, w Polsce wprowadzono stan wojenny, co skłoniło go do wyjazdu wraz z rodziną do Kanady, gdzie się osiedlił i do dziś żyje. Wydał dotychczas dwie książki pierwsz Z pamiętnika chłopaka ze starej Kępy, który ruszył w świat... opisuje środowisko Saskiej Kępy jako ekskluzywnej warszawskiej enklawy, a druga Spekulant z Saskiej Kępy, ...czyli mój ojciec to wspomnienia o ojcu Witolda Wilewskiego, ciekawej postaci, dość znanej w Warszawie w czasach PRL-u, ukazujące obraz tych minionych już czasów. Inżynier z rozpędu. Moje okno na świat to refleksje autora związane z wybranym zawodem i inżynierską karierą odnoszącą się głównie do jego pracy w Kanadzie oraz poznanymi przy tej okazji ludźmi i miejscami na świecie.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3330778
Tytuł
Inżynier z rozpędu. Moje okno na świat
Wydawnictwo
Liczba stron
436
Typ okładki
twarda
Data premiery
2023-01-10
Rok wydania
2023
Wymiary
217 x 154
Waga
0.87 kg
Wysokość
154 mm
Długość
217 mm
Głębokość
217 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
45,89 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Inżynier z rozpędu. Moje okno na świat” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność