Xi

Inwestowanie w srebro i złoto

"Inwestowanie w srebro i złoto" to książka autorstwa pasjonata metali szlachetnych, Łukasza Chojnackiego, która ukazała się nakładem wydawnictwa Złote Myśli. Skierowana jest do wszystkich osób, zainteresowanych prawami jakimi rządzi się rynek złota i srebra.W myśl maksymy „Jeśli nie umiesz patrzeć w przeszłość, nie możesz widzieć przyszłości”, książka rozpoczyna się rysem historycznym, ze szczegóCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Złote Myśli
 • Data premiery: 2019-01-01
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 425
 • Wymiary: 24

"Inwestowanie w srebro i złoto" to książka autorstwa pasjonata metali szlachetnych, Łukasza Chojnackiego, która ukazała się nakładem wydawnictwa Złote Myśli. Skierowana jest do wszystkich osób, zainteresowanych prawami jakimi rządzi się rynek złota i srebra.

W myśl maksymy „Jeśli nie umiesz patrzeć w przeszłość, nie możesz widzieć przyszłości”, książka rozpoczyna się rysem historycznym, ze szczególnym uwzględnieniem dziejów dwóch minionych stuleci, które według autora są kluczowe dla zrozumienia, dlaczego inwestowanie w złoto i srebro jest przedsięwzięciem przyszłościowym i opłacalnym.

W książce wyjaśnione zostało jakie podmioty i organizacje stoją za papierowymi i cyfrowymi walutami, które według autora są dla nas szkodliwe. Poruszona została kwestia tego, w jaki sposób złoto i srebro przestały być używane jako pieniądz oraz komu zależy na tym, by tak pozostało. Nie pominięto również zagadnień geopolitycznych, dowiemy się między innymi dlaczego Amerykanie przestali stosować złoto w ubiegłym stuleciu, a Rosja i Chiny obecnie skupują je w masowych ilościach.

"Moja filozofia w tej branży jest prosta - dostarczyć jak najlepszy produkt w jak najlepszej cenie, uzupełniając go informacjami, które sprawią, że klient będzie rozumiał swoją inwestycję, a przez to czuł się w niej pewniej" - tak swoje podejście do inwestowania opisuje autor książki. Posiada on wieloletnie doświadczenie na rynku metali szlachetnych, którym chętnie dzieli się z czytelnikami.

Łukasz Chojnacki dobitnie udowadnia, że metale szlachetne powinny być stosowane jako waluta, pomimo że władza nie sprzyja takim rozwiązaniom. Doradza on również w jakie monety i sztabki warto inwestować, uwzględniając swoją szeroką wiedzę na temat ich procesu produkcji.

Autor w latach 2010-2015 prowadził Mazowiecką Mennicę Inwestycyjną, która zajmowała się głównie produkcją srebrnych sztabek oraz recyklingiem inwestycyjnym. W latach 2016-2018 pracował w dziale logistyki i produkcji Grupy Goldenmark, największej firmy w Polsce zajmującej się handlem szlachetnymi kruszcami.

Łukasz Chojnacki postanowił jednak rozpocząć własną działalność gospodarczą, by mieć większą swobodę we wprowadzaniu w życie swojej filozofii inwestowania. "Wierzę, że złoto i srebro to uczciwe pieniądze w nieuczciwych systemach. Sprzedając je, sprzedaję coś, w czego posiadania sens szczerze wierzę" - tak swoją aktywność w branży metali szlachetnych podsumowuje autor.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
876650
Tytuł
Inwestowanie w srebro i złoto
Wydawnictwo
Liczba stron
425
Data premiery
2019-01-01
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
24
Okładka
twarda
Długość
24
Głębokość
24
Nasza cena
49,89 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
6 recenzji
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Marika I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-12
  Inwestowanie w srebro i złoto  to jedna z lepszych pozycji jakie miałam okazję ostatnio czytać, o ile nie najlepsza w ogóle. Bardzo wnikliwa i przydatna. Gdy tylko ją przeczytałam od razu zaczęłam czynić kroku w kierunku inwestycji. Teraz wiem co i jak, a to wszystko dzięki tej genialnej książce. Mam nawet pozaznaczane najważniejsze fragmenty, choć tak naprawdę to cała ta wiedza tu zawarta jest na wage… złota ;) polecam.
 • Iga Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-11
  Inwestowanie w srebro i złoto  to bardzo dobra pozycja dla początkujących inwestorów, oczywiście mowa tu o osobach chcących inwestować swoje pieniądze w srebro czy złoto. Naprawdę dużo przydatnych informacji. Jedne z nich były mi doskonale znane, inne mniej. Naprawdę sporo z niej wyniosłam. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak przejść do praktyki. Polecam z całego serca i zachęcam do wnikliwej lektury wszystkich. Takich książek jak ta, tak dobrze napisanych to teraz ze świeczką szukać.
 • Angelika B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-01
  Pozycja Inwestowanie w srebro i złoto  to must have dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się inwestować, robić to bezpiecznie i naprawdę na tym zyskać. Autor szczegółowo opowiada o tym jak to jest z tym inwestowaniem w metale szlachetne. Naprawdę pisze fajnie, konkretnie, na temat, nie ma tutaj lania wody, natomiast mamy od groma cennych informacji. To naprawdę genialne, wiarygodne, cenne źródło wiedzy. Nie ma co się dziwić, ze pozycja ta ma tak dobre opinie. Ja także daję maksymalną ocenę i szczerze polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 19. lipca, piątek
0,00 zł
876650
Ładowanie...