Xi

Inteligentny Inwestor XXI wieku. Pakiet Tom 1-4

Trader21

Książki

358,93 zł

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

  Pierwsza książka Tradera21, założyciela IndependentTrader.pl, dwukrotnie uznanego za najlepszy blog finansowy w Polsce. Wyjątkowa pozycja na polskim rynku wydawniczym.

 • Tom I - Akcje, obligacje, system monetarny oraz waluty.
  Co jest ważniejsze – rynek akcji czy obligacji? Jak określić czy akcje są drogie czy tanie? Jak to możliwe, że ceny obligacji rosną od niemal 40 lat? Jak kreuje się walutę? Na czym opiera się obecny system monetarny? Z czego wynika fakt, że waluta jednego kraju jest tania, a innego droga? Czy banki centralne mogą sprawić, że ceny akcji będą rosły w nieskończoność?
  W rzeczywistości to tylko kilka z długiej listy pytań, na które odpowiedź znajdziecie w pierwszym tomie książki „Inteligentny Inwestor XXI wieku”.

 • Tom II - Metale szlachetne, surowce, nieruchomości oraz REIT-y.
  Dlaczego bankierzy i politycy demonizują złoto? W jaki sposób przechowywać metale szlachetne? Który bank posiada najwięcej srebra? Od czego zależą ceny ropy? Dlaczego surowce mają przed sobą wspaniały okres? Czy inwestycja w nieruchomości chroni nasze portfele przed inflacją? Czym są REIT-y?
  Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie podczas lektury drugiego tomu książki „Inteligentny Inwestor XXI wieku”. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat aktywów materialnych, czyli metali szlachetnych, surowców i nieruchomości.

 • Tom III - Budowa portfela inwestycyjnego, dywersyfikacja geograficzna oraz psychologia inwestowania. Dlaczego inwestowanie wyłącznie w akcje jest skazane na porażkę? Jak zbudować własny portfel? Dlaczego kobiety są lepszymi inwestorami niż mężczyźni? Jaki wpływ na wyniki inwestora ma jego psychika? Jak legalnie zoptymalizować podatki od zysków kapitałowych i ile można na tym zaoszczędzić?
  Trzeci tom książki „Inteligentny Inwestor XXI wieku” to unikalna wiedza z zakresu budowy portfela inwestycyjnego, optymalizacji podatkowej oraz psychologii inwestowania.

 • Tom IV - Praktyczne aspekty inwestowania oraz najczęściej popełniane błędy.
  Czwarty i zarazem ostatni tom książki „Inteligentny Inwestor XXI wieku” pokazuje, w jaki sposób w praktyce wykorzystać wiedzę zawartą w poprzednich częściach książki.
  Jak wybrać optymalnego brokera? W jaki sposób uzyskać dostęp do amerykańskich ETF-ów? Na co zwracać uwagę przy zakupie złota i srebra w postaci fizycznej? Jak wyszukiwać najatrakcyjniejsze spółki? W jaki sposób samodzielnie tworzyć wykresy pomagające analizować sytuację rynkową?
  To tylko część długiej listy praktycznych rozwiązań, które mogą ułatwić życie inwestora, oszczędzając jego czas, pieniądze i nerwy.

 • Niemal 1000 stron, będących efektem 15 lat doświadczeń autora na rynkach finansowych. Całość napisana prostym językiem. Wyłącznie praktyczna wiedza, zero akademickiego bełkotu.

  Dane szczegółowe

  Identyfikator produktu 2838913
  Tytuł Inteligentny Inwestor XXI wieku. Pakiet Tom 1-4
  Autor Trader21
  Nasza cena 358,93 zł

  Recenzje

  0/5
  5
  4
  3
  2
  1
  DODAJ RECENZJĘ:

  oceń produkt:


  Dostawa

  czas dostawy
  koszt
  za pobraniem
  Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
  czas dostawy
  17 Lipiec, Piątek
  przedpłata
  0,00 zł
  pobranie
  Niedostępne
  Paczka w Ruchu
  czas dostawy
  20 Lipiec, Poniedziałek
  przedpłata
  5,99 zł
  pobranie
  Niedostępne
  Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
  czas dostawy
  20 Lipiec, Poniedziałek
  przedpłata
  7,99 zł
  pobranie
  Niedostępne
  Poczta Polska
  czas dostawy
  20 Lipiec, Poniedziałek
  przedpłata
  8,99 zł
  pobranie
  11,99 zł
  Paczkomaty
  czas dostawy
  17 Lipiec, Piątek
  przedpłata
  8,99 zł
  pobranie
  Niedostępne
  Kurier
  czas dostawy
  17 Lipiec, Piątek
  przedpłata
  10,99 zł
  pobranie
  13,99 zł

  Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

 • Książki dla dzieci
 • Poradniki i albumy
 • Książki naukowe i popularnonaukowe
 • Literatura piękna
 • Podręczniki do szkół podst. i średnich
 • Komiksy
 • Ładowanie...