Xi

Inspirujące bajki BR GREG

Antosiewicz Agnieszka

(okładka miękka)

Wydawnictwo : Wydawnictwo GREG
Liczba stron : 64
-28%

8,79 zł

6,29 zł

oszczędzasz 2,50 zł (28%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Czy nuda zawsze jest zła? Co można zyskać, gdy pokona się strach? Jak ważna jest wdzięczność? I czy warto mieć jakąś pasję? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi można znaleźć w Inspirujących bajkach!
Choć czasem niełatwo dzieciom znaleźć w sobie siłę do pokonywania przeciwności, a świat dorosłych wydaje się trudny i skomplikowany, nie warto się załamywać! Przedstawiamy zbiór mądrych opowiadań, dzięki którym dzieci poznają wartość pozytywnego myślenia i zaczną wierzyć w siebie.
Historie napisane są przystępnym i zrozumiałym dla dziecka językiem, a piękne, kolorowe ilustracje nie pozwalają oderwać od siebie wzroku.
Idealna propozycja do wspólnego czytania i okazja do ważnej rozmowy! Trwałe i estetyczne wydanie doskonale nadaje się na prezent i na pewno zajmie ważne miejsce na dziecięcej półce.
Zapraszamy do inspirującej lektury!

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 882703
Tytuł Inspirujące bajki BR GREG
Autor Antosiewicz Agnieszka
Wydawnictwo Wydawnictwo GREG
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 64
Data premiery 2019-05-07
Rok wydania 2019
Okładka Miękka
Cena okładkowa 8,79 zł
Nasza cena 6,29 zł

Recenzje

5 / 5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Agnieszka R.

| 08-04-2020
Wiele z tych opowiadań stało się punktem zaczepnym do ważnych rozmów z córką. Dotychczas nie potrafiłam jej wytłumaczyć, czym na przykład jest odpowiedzialność. To pojęcie wydawało się dla niej abstrakcyjne. Na szczęście autorka wiedziała jak ugryźć temat w dziecięcy sposób. Bardzo lubię takie książeczki z głębszym przesłaniem. Polecam!

Bernadetta A.

| 01-04-2020
Jedne z najpiękniejszych bajek, jakie ostatnio miałam w rękach. Przypominają mi trochę historyjki z mojego dzieciństwa. Teraz naprawdę trudno o takie. Wszędzie tylko księżniczki, kucyki, czy roboty. Tutaj mamy opowiadania z morałem. Do tego piękna, bardzo klasyczna grafika. Gratulacje dla autorki. Czegoś takiego brakowało na polskim rynku.

Sonia W.

| 26-03-2020
„Inspirujące bajki” to książka, która naprawdę warto kupić. Treść bajek jest powiązana z codziennymi sytuacjami, więc maluchom łatwo je zrozumieć i odnieść do swojego zycia. Podoba mi się, że z każdej historii płynie jakaś nauka. To swietna propozycja do poczytania przed snem. Polecam.

Adrianna P.

| 25-03-2020
Seria niezwykle poruszających historyjek. Poleciła nam ją ostatnio przedszkolanka. Opowieści są przepełnione ciepłem. Napisane w dziecięcy sposób, trafiając prosto w malutkie serce i umysł. Choć muszę przyznać, że na mnie – dorosłym, też zrobiły wrażenie. Dawno nie natknęłyśmy się na tak fajną lekturę. Polecam.

Iwona Z.

| 18-03-2020
Bajecznie wydana książeczka, która porusza bardzo ważne tematy, takie jak odwaga, samodzielność, czy odpowiedzialność. Dzięki tym pięknym i prostym historyjkom moja córka zrozumiała pojęcie tych słów. Niektóre z nich rozwinęłyśmy podczas rozmowy. Bardzo inspirująca pozycja. Polecam serdecznie z całego serca.

Karolina /.

| 10-05-2019
Już kiedy zobaczyłam fragmenty i przedpremierową zapowiedź "Inspirujących bajek" - przeczuwałam, że ta niepozorna książeczka z bajkami terapeutycznymi skupia w sobie naprawdę ogromny potencjał. Teraz, trzymając w ręku jej gotowy i jeszcze pachnący farbą drukarską egzemplarz - wiem, że nie pomyliłam się ani trochę! "Inspirujące bajki" mają w sobie wielką MOC i na pewno są w stanie pomóc niejednemu dziecku w uporaniu się z jego lękami, problemami oraz w odzyskaniu (z jakichś powodów utraconej) wiary w siebie. Powiedziałabym, że "Inspirujące bajki" to idealna propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą wychować swoje potomstwo na mądrych, empatycznych i odpowiedzialnych młodych ludzi. Dla tych, którzy chcą zaszczepić w nim wielką wrażliwość, uczciwość i akceptację dla odmienności - a jednocześnie pragną, by ich dziecko było samodzielne, pewne siebie, wytrwałe w dążeniu do celu i odważnie sięgało po swoje marzenia. "Inspirujące bajki" mają w sobie wszystko to, co powinny zawierać dobre bajki terapeutyczne. 1) świat przedstawiony z perspektywy dziecka - przy pomocy dziecięcych lub zwierzęcych i obdarzonych ludzkimi cechami bohaterów, z którymi łatwo się zidentyfikować; 2) postaci pojawiające się zwykle w towarzystwie dorosłego "sprzymierzeńca" (mamy, taty, przedszkolnego wychowawcy) - co uświadamia dziecku, że zawsze jest obok niego ktoś godny zaufania, do kogo może zwrócić się ze swoim problemem; 3) fokus na warstwie najtrudniejszej, emocjonalnej - dostarczanie dziecku konkretnych strategii i sposobów radzenia sobie z uczuciami, kompleksami oraz silnymi przeżyciami; 4) bardzo zróżnicowane treści, z których każde dziecko zaczerpnie coś dla siebie - jednak zawsze prowadzące optymistycznie od momentu zaistnienia jakiejś trudności aż do jej ostatecznego, szczęśliwego rozwiązania; 5) odpowiednią objętość i dynamikę - która nie pozwala się dziecku znudzić ani rozkojarzyć, za to sprzyja skupieniu się na konkretnym temacie i wyciąganiu stosownych wniosków z lektury; 6) pozytywne wzorce zachowań przekazane w sposób przystępny, naturalny i nienachalny - taki, by dziecko łatwo je przyswoiło i zinternalizowało, by nie wzbudziły w nim niechęci ani buntu; 7) zabiegi mające na celu poprawę dziecięcego nastawienia i nastroju, odbudowanie wiary w siebie i we własne moce sprawcze. Do tego są dostępne we wręcz śmiesznie niskiej cenie, biorąc pod uwagę, jak wielka mądrość płynie z zawartych w niej opowiadań i jak wiele wartościowych rodzinnych dyskusji może rozniecić :)

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Paczka w Ruchu
czas dostawy
15 Kwiecień, Środa
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
15 Kwiecień, Środa
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
15 Kwiecień, Środa
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Paczkomaty
czas dostawy
14 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
14 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
Niedostępne

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...