Xi
 » Książki  » Kryminał, sensacja, thriller

Najczęściej kupowane razem

Incognito
5/5
27,99 zł
FU#K UP
5/5
29,59 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
88,57 zł

Poznaj świat mrocznych rządz, śmiertelnie niebezpiecznych ludzi, a także drobiazgowo zaplanowanych spisków! "Incognito" Pauliny Świst opowiada o śledztwie prokuratora okręgowego i dziennikarki, uwikłanych w straszliwą intrygę oraz próbujących wspólnie rozwiązać skomplikowaną sprawę kryminalną. W śledztwie nie pomagają relacje tych bohaterów, ale szaleństwo ich uczuć nie może równać się z szaleństwem straszliwego mordercy, którego próbują powstrzymać! Czy śledczy odnajdą przestępcę, a jednocześnie odpowiedzą na pytanie, co właściwie ich łączy?

"Incognito" - o czym jest książka pełna zwariowanych intryg

Artur Cienowski to szanowany w środowisku prawniczym prokurator okręgowy, a Anna Sawica jest dziennikarką śledczą, której zdarza się prowadzić niebezpieczne śledztwa i w związku z tym wpadać w niemałe kłopoty. Bohaterowie czasami pomagają sobie nawzajem, biorąc udział w rozwiązywaniu tych samych spraw. Tym razem jednak czeka ich bardzo nietypowe śledztwo, przewyższające grozą każde poprzednie.

Pogoń za nieuchwytnym mordercą staje się niezwykle trudna. Przestępca zna tajemnice bohaterów, dzięki czemu zdobywa ogromną przewagę. Wciąż ukryty w mroku, a także zawsze kilka kroków przed policją, pozostaje niesamowicie wymagającym przeciwnikiem. Artur i Anna, przytłoczeni niejasnymi wskazówkami oraz narastającymi wątpliwościami, z trudem radzą sobie z tak niebezpiecznym śledztwem. Czy powstrzymają mordercę? Co, jeżeli przeszkodzą im w tym uczucia? Jaką tajemnicę ukrywa przerażający przestępca? Chociaż odpowiedzi na te pytania mogą być oczywiste, niektóre sprawy nie będą takie, jakie na początku się wydawały!

"Incognito" - opinie o książce i twórczości Pauliny Świst

Paulina Świst zachwyca czytelników pełną napięcia akcją, a losy jej charakternych bohaterów potrafią przyciągnąć uwagę każdego czytelnika. "Incognito" to emocjonujący thriller, w którym sprawa kryminalna zostaje zręcznie połączona z dylematami postaci, walczących również ze swoimi uczuciami. Twórczość Pauliny Świst przyzwyczaiła czytelników już do tego, że łączy w sobie różne style lub gatunki i znów pod tym względem nie zawodzi. To pełne zróżnicowanych emocji opowieści, które na długo zapadają w pamięć!

Paulina Świst to autorka popularnych powieści, które zawierają elementy kryminału, thrillera, horroru i romansu. Warto dodać, że ta pisarka ukończyła studia prawnicze. Obecnie prowadzi również własną kancelarię prawną. Znajomość środowiska prawniczego doskonale widać w jej twórczości, a autorka nie chce podać prawdziwego nazwiska, ponieważ w swoich książkach ujawnia wiele kontrowersyjnych faktów o prawnikach.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3403964
Ładowanie...