Xi

Idziemy do teatru. Kicia Kocia i Nunuś

Kicia Kocia zaprasza wszystkie dzieci do teatru! "Idziemy do teatru. Kicia Kocia i Nunuś" Anity Głowińskiej to książeczka edukacyjna dla kilkulatków, która tym razem wyjaśnia dziecku, jak wygląda przedstawienie i na czym właściwie polega zadanie aktorów. Dzięki przygodzie sympatycznych bohaterów dzieci poznają teatr oraz odkrywają jego niezwykłą wartość. To świetne wstęp do świata kultury i doskonCzytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "Kicia Kocia" Zobacz wszystkie

Kicia Kocia zaprasza wszystkie dzieci do teatru! "Idziemy do teatru. Kicia Kocia i Nunuś" Anity Głowińskiej to książeczka edukacyjna dla kilkulatków, która tym razem wyjaśnia dziecku, jak wygląda przedstawienie i na czym właściwie polega zadanie aktorów. Dzięki przygodzie sympatycznych bohaterów dzieci poznają teatr oraz odkrywają jego niezwykłą wartość. To świetne wstęp do świata kultury i doskonała okazja, by zainteresować dziecko sztuką już w najmłodszym wieku. Wyprawa do teatru z wesołymi postaciami będzie prawdziwą przygodą, a przy tym szansą na to, by nauczyć się czegoś nowego!

"Idziemy do teatru. Kicia Kocia i Nunuś" - o czym jest książka?

Kicia Kocia i Nunuś zamierzają wybrać się do teatru. Razem z Adelką, Packiem oraz Juliankiem zaplanowali już taką wyprawę. Teraz czas na przygotowania! Trzeba znaleźć odpowiedni strój, a później zdobyć bilety. Kurtyna wkrótce odsłania scenę, na której już są aktorzy. W ten sposób rozpoczyna się emocjonujące przedstawienie! Bohaterowie poznają opowieść o morskiej wyprawie, a po wyjściu z teatru chętnie rozmawiają o tym, co zobaczyli. Przy okazji wyjaśniają dzieciom, kim są aktorzy i jakie mają zadania oraz pomagają zrozumieć, jak przebiega sztuka.

Książeczka zaprasza dzieci do odkrycia wspaniałego świata teatru. Dziecko poznaje tę tematykę podczas przygody bohaterów, przy okazji otwierając okienka, pod którymi ukryto dodatkowe elementy. W ten sposób czytelnik jest prawdziwym uczestnikiem przedstawienia i łatwo zapamiętuje najważniejsze pojęcia związane z teatrem. Kolorowe ilustracje pomagają dzieciom w zrozumieniu wszystkich wydarzeń, rozgrywających się na scenie.

"Idziemy do teatru. Kicia Kocia i Nunuś" - opinie

"Idziemy do teatru. Kicia Kocia i Nunuś" to książeczka z okienkami, którą warto polecić każdemu dziecku, by mogło zobaczyć, w jaki sposób organizowane jest przedstawienie i co dzieje się w teatrze. Dzięki bohaterom tej krótkiej opowieści dzieci zapamiętują najważniejsze informacje. Odkrywają, jaki strój trzeba założyć przed wyjściem na sztukę, a następnie sprawdzają, jak wygląda w środku typowy budynek teatru. To świetny sposób, by przyzwyczaić dziecko do takiej tematyki, a może nawet zachęcić do zobaczenia prawdziwego przedstawienia!

Kicia Kocia to znana bohaterka książeczek dla najmłodszych czytelników, która od lat zachęca dziecko do odkrywania świata. Uczy nowych umiejętności i pomaga dzieciom przyzwyczaić się do różnych wydarzeń z codziennego życia. Razem z rodziną ta wspaniała bohaterka wyjaśnia dziecku, jak wykonywać różne obowiązki, a także ułatwia rozwijanie relacji z innymi ludźmi.

Anita Głowińska to pisarka i ilustratorka, której twórczość dobrze znają czytelnicy literatury dziecięcej. Artystka pochodzi z Gdańska. Ukończyła studia na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Obecnie nie tylko pisze książki, ale także projektuje opakowania lub katalogi dla firm. Autorka za swoją twórczość dla dzieci zdobyła wyróżnienie Komitetu Ochrony Praw Dziecka, a największy rozgłos przyniosły jej właśnie przygody Kici Koci.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3363173
Tytuł
Idziemy do teatru. Kicia Kocia i Nunuś
Producent
Liczba stron
12
Data premiery
2023-05-17
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
271 x 255
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.41
Długość
250
Głębokość
270
Wysokość
255
Nasza cena
28,99 zł
Serie:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
3 recenzje
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Agnieszka G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-07-14
  Jedni ją kochają. Inni za nią nie przepadają. Zazwyczaj w tej pierwszej grupie średnia wieku to 5+, a w drugiej 30+. O kim mowa? O Kici Koci. Bez względu na wszystkie sympatie i antypatie seria o Kici Koci nie schodzi z list dziecięcych bestsellerów. Na sklepowe półki trafiła właśnie nowa część przygód Kici Koci i Nunusia "Idziemy do teatru". Tym razem mali bohaterowie wybierają się na spektakl. Co założyć? Czy sukienka i muszka to dobry wybór? Maluchy nie mogą się już doczekać. Jeszcze tylko sprawdzenie biletów i można zajmować miejsca. Gasną światła, rozsuwa się kurtyna, słychać gong i... przedstawienie się zaczyna. Czy Kici Koci i Nunusiowi się podobało? Sprawdźcie! Ta książka w prosty i przyjemny sposób przygotowuje malucha do wyjścia do teatru. Nie ma tu dyskusji o savoir-vivre. Jest świat widziany oczami dziecka. Gdzie równie bardzo jak odświętne ubranie czy spotkanie z aktorami liczy się... wypicie gorącej czekolady. Maluchy konsumują kulturę na swój własny sposób. Bez względu na to, czy na widownie wejdą w białej koszuli czy w sukience zachlapanej spałaszowanym przed chwilą smakołykiem - warto dać im przestrzeń do przeżywania nowego doświadczenia tak, jak czują. Wielkoformatowa książka z grubymi stronami zawiera 49 otwieranych okienek. Maluch z ciekawością wyszukuje i odkrywa kolejne okienka. Co jest najlepsze? Po kilkukrotnym przeczytaniu - dziecko nadal jest zainteresowane. Książki z okienkami rozwijają motorykę małą, ćwiczą precyzję w palcach i poprawiają spostrzegawczość. Trenują też cierpliwość, więc jeśli macie w domu pociechę, która przekłada kolejne strony, zanik jeszcze zdążycie je przeczytać - wypróbujcie koniecznie.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 27. czerwca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 27. czerwca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 26. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 27. czerwca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 26. czerwca, środa
0,00 zł

O Autorze


3363173
Ładowanie...