Xi

„Identical” to bezpośrednia kontynuacja bestsellerowej serii o współczesnych nastolatkach autorstwa Aleksandry Negrońskiej – polskiej pisarki, znanej jako jedna z czołowych twórczyń popularnego nurtu young adult łączącego literacką rozrywkę z poważną refleksją o dorastaniu.

Jak potoczyły się dalsze losy Rosanne? Czy udało się jej znaleźć swoje miejsce na świecie? Czy relacja bohaterki z Zaydenem ma szansę rozkwitnąć? Wszystkiego dowiecie się z trzeciego tomu serii "Students"!

O czym jest książka "Identical. Students. Tom 3"?

W "Identical. Students. Tom 3" Aleksandry Negrońskiej śledzimy dalsze perypetie losów bestsellerowej serii. Sytuacja między bohaterami znacznie się skomplikowała. Rosannie i Zaydenowi nie udało się zrealizować planu sprzed wyprowadzki, a ich drogi się rozeszły. Po burzliwym roku Rosie nadal mieszka w Chicago i nie zamierza wracać do Anglii, aby kontynuować studia prawnicze. Jednak wkrótce dziewczyna dostaje propozycję nie do odrzucenia i będzie musiała podjąć trudną decyzję. Czy zawalczy o swoją prawniczą przyszłość? Sprawę komplikuje fakt, że Zayden Williams także powrócił do Leeds, a Rosanna nie chce nawiązywać z nim żadnego kontaktu i wracać do tej trudnej relacji. Czy będzie w stanie mu wybaczyć i porozumieć się z nim? A może to Zayden nie zechce mieć już nic wspólnego z Rosanną, skoro w jego życiu pojawiła się inna kobieta? Wszystkiego dowiecie się z trzeciego tomu serii!

"Identical. Students. Tom 1" - opinie

Książka „Identical. Students. Tom 3” stanowi ekscytującą kontynuację perypetii bohaterów, których zdążyliśmy polubić. Trudno, żeby było inaczej – towarzyszymy im w najważniejszych momentach ich życia, gdy decyduję się ich dalsze losy, świat dookoła się zmienia, kochankowie stają się wrogami, a kolejne wyzwania stają się coraz trudniejsze. Autorka serii nie zapomina jednak o rozrywce – „Students” to literatura przyjemna i komfortowa, acz pobudzająca do refleksji o dorastaniu, dorosłości, roli miłości w naszym życiu. I właśnie w tym kryje się wielka wartość książek Aleksandry Negrońskiej!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3381975
Ładowanie...