Xi

Zawartość pakietu

Pakiet składa się z następujących pozycji: - Hurra! Po polsku 1. Podręcznik studenta + online - Po Polsku 1 - zeszyt ćwiczeń. Nowa Edycja

Hurra! Po polsku 1. Podręcznik studenta + online

HURRA!!! PO POLSKU 1 Podręcznik studenta. Nowa Edycja składa się z 20 rozdziałów zaplanowanych na ok. 120 jednostek lekcyjnych. Podręcznik zawiera: teksty: - autentyczne i wzorowane na autentycznych, - współczesne, - poruszające tematy związane z życiem codziennym (m.in. rodzina, podróże, firma, internet, sport, święta religijne), - opisujące realia życia w Polsce, liczne i różnorodne ćwiczenia w systematyczny sposób rozwijające cztery sprawności: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu, zajmujące zadania logiczne: krzyżówki, quizy i ćwiczenia wspomagające koncentrację i proces zapamiętywania u uczących się, bogaty materiał ilustracyjny ze współczesnej Polski, transkrypcję tekstów nagrań Audio i Video, kod do pobrania plików MP3 online, filmy z ćwiczeniami do każdej lekcji, wszystkie nagrania Audio i Video dostępne w telefonie, w aplikacji PROLOG Augmented App dostępnej do pobrania bezpłatnie w Google Play i App Store.

Po Polsku 1 - zeszyt ćwiczeń. Nowa Edycja

HURRA!!! PO POLSKU 1 Zeszyt ćwiczeń. Nowa Edycja zawiera: ćwiczenia gramatyczne i leksykalne wspomagające aktywne opanowanie słownictwa, a w efekcie swobodną komunikację, klucz z rozwiązaniami ćwiczeń, kod do pobrania plików MP3 online, transkrypcje tekstów nagrań, listę nowych słów i zwrotów w każdej lekcji, wszystkie nagrania Audio dostępne w telefonie, w aplikacji PROLOG Augmented App dostępnej do pobrania bezpłatnie w Google Play i App Store.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3276736
Ładowanie...