Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Podręczniki do historii - liceum i technikum

 (123 produktów)

Historia 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia

35,75 44,95 zł −20%
Dostępne od 2021-08-31

Historia 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Liceum i technikum

(okładka broszurowamiękka, miękka, miękka)

5/5
42,36 50,43 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

Dziś historia 3. Szkoła branżowa I stopnia

29,03 36,00 zł −19%
Wysyłka 24 godziny

Historia 3. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum

46,54 55,40 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

Historia SBR 2 Dziś historia podręcznik SOP

(okładka broszurowamiękka)

27,82 34,50 zł −19%
Wysyłka 24 godziny

Historia 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum

(okładka broszurowamiękka, miękka, miękka)

46,49 55,35 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

Historia

Podręczniki do historii i książki uzupełniające wiedzę

Poznawaj przeszłość i odkrywaj najważniejszych bohaterów dawnych dni! Podręczniki do historii z tej kategorii to znakomita okazja, by dobrze zrozumieć znaczenie wielkich wydarzeń historycznych, zobaczyć ich dokładny przebieg oraz sprawdzić, kto doprowadził do ich powstania. Zobacz, jak rozwijały się kraje europejskie, a także w jaki sposób wpływały na nie państwa z innych miejsc na świecie. Wielkie ruchy społeczne, religie, odkrycia geograficzne, badania naukowe oraz wojny ukształtowały współczesność, a teraz możesz szczegółowo przyjrzeć się przyczynom i skutkom tych niesamowitych zmian, z jakich złożona jest historia ludzkości. Podręczniki to jednak tylko część propozycji zebranych w prezentowanej kategorii. Znajdziesz tu również dodatkowe materiały edukacyjne, znakomicie podsumowujące wiedzę zdobytą w szkole!

Nowoczesny podręcznik do historii dla uczniów szkół średnich

Klasa 1 liceum czy klasa 2 liceum? Szukasz książek do technikum? Może po prostu interesujesz się historią? Ta kategoria wychodzi naprzeciw wymaganiom szkolnym i potrzebom współczesnych czytelników. Znakomite opracowanie prezentowanych podręczników ułatwia przekazywanie wiedzy oraz pomaga w zainteresowaniu ucznia wydarzeniami historycznymi. "Poznać przeszłość" to propozycja jednocześnie przeznaczona dla uczniów liceum oraz technikum, która w przystępny sposób wyjaśnia tematy z historii powszechnej i historii Polski. Zdjęcia, szczegółowe ilustracje, schematy, mapy oraz specjalne zadania pomagają w zapamiętaniu najważniejszych informacji z lekcji. Ciekawostki i propozycje publikacji uzupełniających omawiany temat sprawiają, że uczeń z łatwością może rozwijać swoje zainteresowania oraz odkrywać ulubione zagadnienia.

Historia dla każdego ucznia!

W tej kategorii znajdziesz wiele praktycznych materiałów, uzupełniające wiedzę historyczną. "Opracowania tematów z historii" umożliwiają poszerzenie tematów lekcji, a także ułatwiają przypomnienie sobie najważniejszych informacji. Krótkie opisy wydarzeń, daty, najważniejsze postacie i charakterystyczne pojęcia to praktyczna pomoc dla ucznia, przed którym jest sprawdzian lub egzamin. Warto zwrócić również uwagę na "Notatki z lekcji", zastępujące częściowo zeszyt oraz podsumowujące wybrane lekcje. Ponadto zawierają dodatkowe zadania! W tej kategorii znajdziesz też zbiory ćwiczeń, mapy, a nawet przykładowe polecenia egzaminacyjne. Dzięki prezentowanym materiałom nauka staje się dużo prostsza i o wiele ciekawsza!

Ładowanie...