Xi
 » Zabawki  » Zabawki plastyczne  » Masy plastyczne

Hey Clay - Puchate zwierzaki + akcesoria - wspaniały zestaw do kreatywnej zabawy!

Hey Clay to fantastyczna masa plastyczna, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby. Masa jest kolorowa, w pełni bezpieczna dla dzieci, nietoksyczna, nie zawiera glutenu oraz jest biodegradowalna. W dotyku jest przyjemna, niemal aksamitna, rozciągliwa i łatwo się z niej tworzy poszczególne figurki. Dodatkowo nie kruszy się i nie brudzi rąk.

Zabawa tą masą to wspaniała przyjemność i relaks! Jej cechą jest również to, że gdy pozostawimy ją w otwartej przestrzeni (poza pudełkiem) przez 24 godziny to twardnieje. Dzięki temu, wszystkie figurki, które z niej uformujemy będą trwałe i mogą służyć jako dekoracja lub do dalszej zabawy.

Hey Clay - Puchate zwierzaki + akcesoria to wspaniała okazja do spróbowania swoich sił w roli artysty, rzeźbiarza. Niewykluczone, że podczas zabawy tą wyjątkową masą plastyczną dziecko odkryje swoją pasję.

Hey Clay - Puchate zwierzaki + akcesoria - zo znajdziemy w pudełku?

Zestaw Hey Clay - Puchate zwierzaki + akcesoria zawiera następujące elementy:

  • 2 narzędzia do rzeźbienia;

  • 15 pojemników z dziesięcioma kolorami masy plastycznej;

  • kod QR do aplikacji.

Masa plastyczna Hey Clay to połączenie wspaniałej zabawy z edukacyjną aplikacją. Do każdego zestawu dołączony jest kod QR. Aplikacja to przewodnik po kreatywnej zabawie. Dzięki niemu, krok po kroku możemy wykonać poszczególne figurki. Zabawa dostarcza ogromu radości i satysfakcji z efektu. Wykonane samodzielnie figurki można podarować komuś w ramach prezentu, ustawić na półce jako dekorację lub wykorzystać w dalszej zabawie.

Podczas zabawy zestawem Hey Clay - Puchate zwierzaki + akcesoria ulepimy: dwa kotki, króliczka, świnkę morską, myszkę i pieska.

Hey Clay - Puchate zwierzaki + akcesoria - opinie

Hey Clay - Puchate zwierzaki + akcesoria, którego producentem jest firma TM Toys, to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Zabawa tym zestawem buduje pewność siebie, bo samodzielnie można stworzyć tak wspaniałe figurki, a także relaksuje i wspiera rozwój sensoryczny. Masa plastyczna Hey Clay to wyjątkowy produkt na rynku.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3415310
Ładowanie...