Haker. Zemsta. Tom 2

  3 recenzje

Co wyniknie z postanowienia Drexela o połączeniu dwóch potężnych rodzin w Stanach? Gdy Yvonne uciekła nie hamował się. Robił wszystko, by ją odnaleźć. Jednak to Derek grał pierwsze skrzypce - miał poślubić kobietę, której nie zna, a która da Verenom możliwość dojścia do absolutnej władzy. Czy piękna Evelyn Brown oprze się urokowi Dereka, czy nadal najważniejszy będzie dla niej brat, rzekomo zaginiCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Black Rose
  • Data premiery: 2023-11-20
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 360
  • Wymiary: 208 x 138
więcej parametrów

O książce

Co wyniknie z postanowienia Drexela o połączeniu dwóch potężnych rodzin w Stanach? Gdy Yvonne uciekła nie hamował się. Robił wszystko, by ją odnaleźć. Jednak to Derek grał pierwsze skrzypce - miał poślubić kobietę, której nie zna, a która da Verenom możliwość dojścia do absolutnej władzy. Czy piękna Evelyn Brown oprze się urokowi Dereka, czy nadal najważniejszy będzie dla niej brat, rzekomo zaginiony podczas misji? Co zrobią, kiedy na drodze stanie im cień przeszłości?

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3431923
Tytuł
Haker. Zemsta. Tom 2
Wydawnictwo
Liczba stron
360
Typ okładki
miękka
Data premiery
2023-11-20
Rok wydania
2023
Wymiary
208 x 138
Waga
0.34 kg
Wysokość
138 mm
Długość
208 mm
Głębokość
24 mm
Wiek od (lata)
16
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
34,39 zł

Opinie i recenzje książki Haker. Zemsta. Tom 2

5,0/5
 
3 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Małgorzata Z. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2024-01-23Recenzja zweryfikowana
    "Zemsta" to drugi tom serii zatytułowanej 'Haker' autorstwa Emilii Sroka. Ta złożona i emocjonalna opowieść jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z pierwszego tomu, dlatego jego znajomość jest bardzo ważna. Powieść ta, dzięki połączeniu w sobie elementów literatury obyczajowej oraz romansu, zabiera czytelnika do świata pełnego intryg, zagadek i nieoczywistych zdarzeń, gdzie miłość i zemsta łączą się, tworząc historię pełną emocji. Bez wahania mogę podtrzymać, że ta seria stała się jedną z moich ulubionych, a twórczość autorki na pewno będę śledzić dalej.
    Coś, co mocno rzuciło mi się w oczy podczas lektury, to sposób, w jaki autorka kreuje swoje postacie, które są skomplikowane, wielowymiarowe i przede wszystkim realistyczne, a ich motywacje i działania są przedstawione w sposób, który wywołuje w czytelniku sporo emocji. Frustracja, współczucie czy gniew to tylko zalążek tego, co można poczuć podczas czytania. Śmiało mogę stwierdzić, że to, co wyróżnia właśnie tę historię, to intensywność emocji, jaką tu spotykamy, oraz dynamika akcji, która sprawia, że jesteśmy trzymani w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.
    Bardzo spodobało mi się to, w jaki sposób autorka balansuje między scenami pełnymi napięcia a momentami skłaniającymi do refleksji. Dobrze czytacie, historia ta nie tylko wciąga, ale też momentami skłania do refleksji nad moralnością oraz konsekwencjami podjętych decyzji. Autorka w niesamowity sposób na podstawie swoich bohaterów ukazuje nam, jak daleko można się posunąć w imię zemsty, miłości, czy też sprawiedliwości, bądź tego, co za sprawiedliwość uważamy.
    Ta historia to istna gratka dla każdego czytelnika, który nie lubi nudy. Mogę zaświadczyć, że tutaj nie będzie na to chwili, gdyż akcja nie tylko pędzi do przodu, ale też co chwilę zaskakuje czytelnika, wzbudzając w nim coraz to nową ciekawość. Osobiście spędziłam z tą książką bardzo przyjemny wieczór. Tak, jeden wieczór, gdyż moja ciekawość nie pozwoliła mi zostawić historii na potem. Musiałam widzieć, co się stało dalej. Choć to może nie moja ciekawość, a brak cierpliwości.
    "Zemsta" to cudowna kontynuacja wyjątkowego debiutu. Jeśli lubicie dopracowane historie, pełne zwrotów akcji oraz skomplikowanych bohaterów o dość silnych charakterach, to ta seria jest idealna dla Was. Dodam tylko, że cała seria to też cudowne przeżycie dla wzrokowców. Szczerze polecam, z serca sięgnąć po tę historię i zanurzyć się w tym pełnym tajemnic świecie.
  • Grażyna P. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2024-01-22Recenzja zweryfikowana
    Zakończenie pierwszej części Hakera pozostawiło we mnie wiele pytań, a przez nie, moja ciekawość rosła z każdym tygodniem, wraz z oczekiwaniem na premierę drugiego tomu. Doczekałam się. Tak o to mam - „Zemstę. Haker #2”.

    Zniknięcie Yvonne nie pozostało bez echa. Drexel robi wszystko by odnaleźć dziewczynę, która niemal zapadła się pod ziemię. Jednak życie musi toczyć się dalej. Aby umocnić swoją pozycje i zwiększyć wpływy Verenów, Derek ma poślubić kobietę, której nigdy nie widział. Sojusz ma dać im niemal władze absolutną. Mężczyźni spodziewają się niezbyt atrakcyjnej płochej łani, lecz w zamian dostają piękną Evelyn, której nie uda się im łatwo złamać. Dziewczyna nadal nie pogodziła się ze strata brata, czuje, że on żyje i musi dobrze przemyśleć każdy krok, aby go odnaleźć. Zwłaszcza, że wrogowie nie ustają w działaniach by zniszczyć zarówno ją jak i braci Veren. Czy mężczyzna faktycznie żyje? Czy kobiece serce zabije szybciej dla młodszego z braci?

    Autorka zabiera nas w pełną napięcia i adrenaliny podróż, w której wszystkie chwyty są dozwolone a zagrożenie czyha za każdym rogiem. Tu dosłownie możemy się spodziewać niespodziewanego. Mimo tego, że dzieje się wiele, to wszystko jest ze sobą dokładnie powiązane. Dzięki temu, nie miałam przesytu wrażeń. Emocje sięgają momentami zenitu a fabuła kierowana jest tak, żeby zaskakiwać czytelnika. Narracja jest pierwszoosobowa, prowadzona z perspektywy bohaterów, mimo to nie wprowadza nas we wszystkie myśli postaci. Nie znamy ich planów, zamierzeń. Wiemy tylko tyle ile oni sami zechcą nam „powiedzieć”. Dzięki temu cały czas byłam utrzymana w niepewności co do tego z czym zarówno mi, jako czytelnikowi, jak i bohaterom przyjdzie się zmierzyć. To wszystko otoczone pragnieniem, pożądaniem i rodzącym się niespodziewanie uczuciu.

    Główna bohaterka Evelyn jest postacią, którą najbardziej polubiłam. Jest harda, pewna siebie, zarazem bezwzględna dla wrogów. Jej drugą twarz mogą poznać jedynie nieliczni – najbliższa rodzina i zaufani przyjaciele, którzy mogą zobaczyć w niej kobietę, która zrobi wszystko dla swoich bliskich. Jej kreacja jest po prostu fenomenalna. Zwłaszcza w zestawieniu z Derekiem, któremu zamiast do walki bliżej do kobiet i komputerów.

    Czas z tą pozycją minął mi niezwykle szybko. Gorąco polecam Wam sięgnąć po oba tomy, które zapewnią Wam ogrom przeżyć i emocji! Dajcie znać, który z braci Veren zdobył Wasze serce.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka