Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Gry strategiczne

 (6 produktów)

111 Alarm dla Warszawy

9,34 15,56 zł −40%
Wysyłka 24 godziny

Everest 2018

41,89 109,73 zł −62%
Wysyłka 24 godziny

Axio

5/5
76,56 109,90 zł −30%
Wysyłka 24 godziny

Gra Ale numer Dzieci kontra Rodzice

20,56 29,90 zł −31%
Wysyłka 24 godziny

Montana LACERTA

(okładka pudełko)

145,44 174,96 zł −17%
Wysyłka 24 godziny

Strategiczna Gra w Statki Bitwa Morska

41,98 51,99 zł −19%
Wysyłka 24 godziny

Gry strategiczne

Strategiczne gry planszowe to doskonała propozycja na mile spędzony czas z rodziną bądź znajomymi. Ta kategoria wciąż cieszy się ogromną popularnością, mając swoich wiernych fanów. Zapewnienie sobie wygranej wymaga od gracza umiejętności strategicznych i przewidywania ruchów przeciwnika, których nie powstydziłby się niejeden szachista, należy również odpowiednio dysponować posiadanymi zasobami i kierować się logiką. Odpowiednie planowania jest niezbędne, by odnaleźć się w grze i pokonać towarzyszy. Opracowanie odpowiedniej taktyki bywa nie lada zadaniem i może przysporzyć wiele zabawy i zapewnić wspaniałe emocje. Samo słowa strategia oznacza sztukę dowodzenia - co pomaga rozwijać zdolności przywódcze.

Gra strategiczna jako rozrywka idealna

Gry strategiczne mają najróżniejsze opcje - możemy dowodzić armią, skupiać się na ekonomii, czy rozwijać nową cywilizację. Każda z tych kategorii może stanowić idealną odskocznię od codzienności, zapewniać relaks, a jednocześnie dostarczać pewnych umiejętności miękkich, które mogą okazać się pożyteczne w życiu codziennym. Odpowiednie planowanie, rozłożenie sił, dysponowanie zasobami, znajomość ekonomii, taktyka wojenna - wszystko może się przydać, by osiągnąć cel. Choć każda gra ma całkiem proste zasady, wymaga od gracza zaangażowania intelektualnego w budowaniu odpowiedniej strategii. Choć stanowi to wysiłek umysłowy, może jednocześnie zapewnić doskonałą formę relaksu, a także solidną dawkę adrenaliny płynącej z rywalizacji. Któż z nas nie lubi wygrywać?

Najpopularniejsze gry strategiczne

Sklep ma w swojej ofercie pełen wachlarz najróżniejszych gier, które dostarczą rozrywki na niezliczone wieczory. Bez wątpienia jedną z najbardziej znanych gier strategicznych jest Monopoly, która prowadzi gracza na drogę sukcesu finansowego, gdzie liczą się odpowiednie decyzje, podyktowane znajomością ekonomii i dokonywaniem kolejnych inwestycji. Gra dostępna jest dla różnych kategorii wiekowych, doczekała się również najróżniejszych edycji limitowanych. Nie sposób nie wspomnieć o najsłynniejszej grze strategicznej świata, która stała się również dyscypliną olimpijską, czyli o szachach. Każdy wielbiciel serialu "Gambit królowej" może sprawdzić swoje siły i rozpocząć przygodę z tą szlachetną rozrywką, która od dziesięcioleci porywa ludzi z całego świata. W ofercie dostępne są zarówno gry dla dorosłych jak również takie, które sprawdzą się jako propozycja czasu spędzonego z dziećmi - warto zwrócić uwagę na takie propozycje jak "Nogi stonogi" lub "Zwierzaki na tratwie". Sprawdź ofertę gier strategicznych i stań się mistrzem taktyki, zdobywaj kolejne sukcesy, zwyciężaj i ciesz się czasem spędzonym na wspólnej grze w doskonałym towarzystwie.

Ładowanie...