Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Gry słowne i liczbowe

 (0 produktów)

Przykro nam, ta kategoria nie zawiera żadnych produktów.

Gry słowne dla dzieci

Chcesz pomóc dziecku w rozwijaniu umiejętności językowych? Świetnym sposobem będą gry słowne, które sprawdzą się podczas rodzinnego wieczoru, dając wiele radości nie tylko najmłodszym graczom! Rewelacyjnie zaprojektowana gra zapewnia emocjonująca rozgrywkę, a dodatkowo uczy nowych słów i zwrotów. Bardzo znaną propozycją jest "Mistrz Słowa", popularna pozycja z ciekawymi zasadami. Gracze układają wyrazy z wylosowanych liter, ucząc się zasad poprawnej pisowni. Dla najmłodszych dzieci również przygotowano ciekawe wersje popularnych gier. Ponadto warto zwrócić uwagę na "PomySłówka" oraz podobne gry, w prosty sposób uczące języka angielskiego lub niemieckiego. Gra słowna to wspaniała okazja, by razem pograć, porozmawiać i poćwiczyć pomysłowość. To świetny wybór na spotkanie rodzinne, podczas którego planujecie w coś zagrać.

Gry liczbowe dla dzieci

Jeżeli natomiast szukasz czegoś pomocnego w nauce matematyki, sprawdź gry liczbowe! To wymagające umiejętności analitycznych, logicznego myślenia i szczegółowego planowania propozycje, które zaskoczą nawet niejednego dorosłego gracza. Dla najmłodszych dzieci odpowiednie będą "Liczmany", przy pomocy prostych zasad wyjaśniają przeprowadzanie podstawowych obliczeń. Bardzo ciekawym przykładem dla małego dziecka jest również "Liczę i dodaję", który poprzez układankę uczy liczenia. Bardziej zaawansowani gracze wybiorą natomiast "Supermatematyka", prezentującego rozgrywkę zachęcającą do szybkiego myślenia. Gry liczbowe nie wymagają szczegółowej wiedzy, ale raczej umiejętności dobrego analizowania oraz spostrzegawczości. Dzięki nim można ćwiczyć sprawne liczenie w zasadzie w każdym wieku!

Tradycyjne i nowoczesne gry planszowe

W tej kategorii znajdziesz tradycyjne i nowoczesne gry planszowe oraz karciane. To ładnie zaprojektowane propozycje, które nie tylko zapewniają rozgrywkę pełną radości, ale także uczą umiejętności przydatnych w szkole. Granie z dzieckiem w tego typu gry to znakomity sposób na przekazywanie wiedzy oraz rozwijanie relacji międzyludzkich. Szeroki wybór umożliwia łatwe wyszukanie propozycji dobrze dopasowanej do wieku lub umiejętności dzieci. Zwróć uwagę również na uniwersalne pozycje, przeznaczone jednocześnie dla dorosłej osoby i dla dziecka. Jeżeli natomiast chcesz zaproponować klasyczną grę z bardzo znanymi zasadami, w tej kategorii na pewno znajdziesz odpowiednie pudełko. Gry słowne oraz gry liczbowe dostarczają wielu wersji emocjonującej rozgrywki, a czasami zaskakują nawet nietypowymi rozwiązaniami i ciekawymi zasadami.

Ładowanie...