Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Gry logiczne

 (0 produktów)

Przykro nam, ta kategoria nie zawiera żadnych produktów.

Najlepsze gry logiczne

Gry logiczne to znakomita okazja, by ćwiczyć myślenie analityczne i pobudzać swój umysł do działania! Dzięki szerokiemu wyborowi gier z tej kategorii możesz liczyć na bardzo różnorodną rozgrywkę, która nie znudzi się zbyt szybko. Znajdziesz tu nie tylko typowe planszówki, ale także układanki, zgadywanki oraz różne inne zadania, stanowiące wyzwanie nawet dla najlepszego gracza! Prezentowane produkty są przeznaczone dla jednej osoby i dla wielu graczy. Niektóre mają wystarczająco prostą formę, więc zabierzesz je ze sobą w podróż lub wypróbujesz podczas przerwy w szkole. Gry logiczne uczą wyciągania wniosków, planowania lub nietypowego myślenia, a także rozwijają pomysłowość. Ponadto każda nowa gra to znakomity trening pamięci oraz spostrzegawczości! Do wyboru masz wiele różnych rodzajów rozgrywki, więc możesz je zaproponować dzieciom, młodzieży i dorosłym osobom.

Gry logiczne dla dzieci i młodzieży

Przygodę z grami logicznymi można rozpocząć nawet w najmłodszym wieku! Razem z wesołym Puciem małe dziecko będzie odkrywać niezwykły świat kształtów i kolorów, ucząc się przy okazji odpowiedniego dopasowywania elementów zawartych w pudełku. Natomiast dla dzieci w wieku przedszkolnym ciekawa będzie rozgrywka w "Gram w kolory". Interesującą propozycją są również gry Smart Games. Wiele z nich polega na rozwiązywaniu złożonych zadań na różnym poziomie trudności, który możesz łatwo dopasować do umiejętności dziecka. Co więcej, przy okazji gracz uczy się języka angielskiego! Nie zapominajmy jednak również o starszych graczach. Gry logiczne dla młodzieży do wspaniały sposób na ćwiczenie pamięci oraz rozwijanie myślenia analitycznego. W prezentowanej kategorii nie zabrakło więc różnych zagadek, zadań i gier matematycznych, a wśród pewnie każdy znajdzie coś dla siebie. Graj z całą rodziną!

Nowoczesna gra logiczna z nietypowymi zasadami

Nowoczesne gry logiczne są niesamowicie różnorodne. Twórcy wręcz prześcigają się w wymyślaniu oryginalnych i pobudzających umysł zasad. Pewnie wszyscy znają propozycję Mastermind, ćwiczącą spostrzegawczość poprzez wyszukiwanie odpowiedniego kodu. Natomiast bardzo oryginalną grą jest Rój Kieszonkowy, w którym przy pomocy dostępnych ruchów będziesz przesuwać wybrane owady, planując kolejne akcje jak szachista. To rozgrywka wymagająca ostrożnego planowania oraz strategicznego myślenia. Ciekawym przykładem jest też Brainstring, polegający na rozwiązywaniu zagadki z zaplątanymi sznurkami. Znajdziesz tu jednak nie tylko podobne układanki. Warto wypróbować niesamowite Puzzle 3D Cars, z których ułożysz trójwymiarowy model Mercedesa! Oryginalnymi pomysłami wyróżniają się również twórcy gier rodzinnych. Chmury Muduko to wspaniała okazja, by ćwiczyć pomysłowość, spostrzegawczość i zręczność, a ponadto grać z całą rodziną! Oczywiście na wszystkich miłośników klasycznych gier czekają również w tej kategorii typowe gry, które od lat słyną z niesłabnącej popularności. Wybierz ulubioną grę oraz ćwicz logiczne myślenie na wiele sposobów!

Ładowanie...