Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Gry karciane dla dzieci

 (3 produktów)

Pory Roku: Zaczarowane Królestwo REBEL

83,46 99,95 zł −16%
Wysyłka 24 godziny

Karty Escape Map BICYCLE

5/5
27,39 34,76 zł −21%
Wysyłka 24 godziny

Fruit Mix

30,23 44,99 zł −33%
Wysyłka 2 dni robocze

Gry karciane dla dzieci

Gry karciane dla dzieci to świetny sposób na spędzanie czasu z dziećmi! Dostępne w wielu różnych wariantach, poruszające liczne tematy, gry takie są wspaniałą rozrywką, ale też uczą współdziałania, przyjmowania zwycięstw i porażek. Dlatego jeśli chcesz, by twoje dziecko rozwijało wyobraźnię i kompetencje społeczne, zaopatrz je w gry karciane! To wspaniały prezent dla młodego człowieka, świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i możliwość oderwania się od elektronicznych gier i obrazów, tak stale otaczających naszych podopiecznych.

Gry w karty dla dzieci

Wśród karcianych gier dla dzieci znajdują się takie klasyki, jak "Uno" – gra dla dzieci od 7 roku życia, znana na całym świecie, ale i "Śpiące królewny" – gra, która zyskała ogromną popularność, a wymyślona została przez sześciolatkę, która nie mogła zasnąć w nocy. Warto zwrócić uwagę na serię gier Dobble, która przeznaczona jest już dla przedszkolaków i wspaniale rozwija spostrzegawczość i szybkość reakcji.

Jednak karty to nie tylko nowoczesne, zaprojektowane przez specjalistów, gry. To też klasyczne talie kart, z których wykreować można mnóstwo gier i zabaw, począwszy od kuku, aż do makao i innych, bardziej skomplikowanych gier. Wśród szerokiej oferty gier karcianych dla dzieci znajdziemy też klasycznego Piotrusia w wielu nowych wersjach graficznych, a także "Nazwy. Państwa. Miasta" poszerzające wiedzę ogólną i rozwijające szybkość myślenia.

Gra karciana dla dzieci to nie tylko sposób na znakomite spędzenie czasu z dziećmi. Podarowanie dzieciom takiej gry sprawi, że nasze pociechy i ich rówieśnicy będą mogli przez długie godziny bawić się i – przy okazji – uczyć. Gry takie pozwalają na trenowanie pamięci, a poprzez wspólne spędzanie czasu wzmacniają więzi i tworzą wspólne wspomnienia wśród grających. Na wakacje warto wziąć ze sobą kilka gier karcianych, które przyniosą wiele godzin wspólnej zabawy.

Jakość i staranność wykonania

W publikacjach dla dzieci, nie ważne, w jakim wieku, bardzo liczy się jakość wykonania elementów. Istotne jest również, by wykonane były z nietoksycznych materiałów, nieszkodliwych dla maluchów. Na szczęście wydawnictwa, specjalizujące się w publikacjach gier dla dzieci, są tego świadome i wybierając grę karcianą jako prezent dla dziecka, nie musimy martwić się o jego bezpieczeństwo. Gry karciane są przeznaczone dla chłopców i dla dziewczynek, a wśród ogromnej liczby wzorów i kolorów, każde dziecko znajdzie dla siebie ulubioną rozrywkę, szczególnie, że wiele z gier nawiązuje do pop kulturalnych fenomenów (jak np.  Harry Potter) czy popularnych bajek i kreskówek i kochanych przez dzieci bohaterów (np. Psi patrol czy Toy story).

Ładowanie...