Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Gry edukacyjne dla dzieci

 (5 produktów)

Logopary

5/5
20,89 24,97 zł −16%
Wysyłka dzisiaj

Logika. Gra edukacyjna. Kapitan Nauka

5/5
33,29 44,90 zł −26%
Wysyłka dzisiaj

Kształty i kolory. Uczę się bawiąc

19,99 20,93 zł −4%
Wysyłka dzisiaj

Pierwsza gra. Zwierzątka

(okładka pudełko)

5/5
41,89 59,99 zł −30%
Wysyłka dzisiaj

Pakiet: Logoobrazki. Część 1-3

(okładka etui kartonowe)

106,49 140,00 zł −24%
Wysyłka dzisiaj

Gry edukacyjne dla dzieci - nauka pełna radości!

Gry planszowe i karciane zyskują obecnie ogromną popularność, skutecznie rywalizując z elektroniką! Zaproponuj swojemu dziecku nowoczesną grę, w której przejrzyste zasady towarzyszą atrakcyjnemu wykonaniu. To znakomita okazja, by podczas rozgrywki przekazywać dzieciom wiedzę, rozwijać umiejętności artystyczne, pobudzać wyobraźnię oraz ćwiczyć logiczne myślenie! W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór propozycji niemal każdego rodzaju. Gry strategiczne, gry logiczne, układanki i gry przygodowe z dodatkiem nauki to wspaniały sposób na rodzinny wieczór, a podczas niego dowiecie się wielu ciekawych rzeczy!

Gry edukacyjne od najmłodszych lat

W tej kategorii znajdziesz również gry dla dzieci przeznaczone dla najmłodszych graczy. Nie martw się, że dziecko jeszcze nie potrafi czytać! Wiele propozycji zostało przygotowanych w taki sposób, by rodzice mogli szybko wytłumaczyć zasady dzieciom, a część jest tak intuicyjna, że właściwie nie trzeba niczego wyjaśniać. Przekonaj się, jak bogaty potrafi być świat gier edukacyjnych i jak łatwo mogą trafić nawet do najmłodszego gracza. "Pierwsza gra. Zwierzątka" to znakomity pomysł na prezent dla dwulatka, dzięki któremu rozpocznie swoją przygodę ze światem gier planszowych! Polega to na losowaniu umieszczonych w woreczku elementów, a następnie odpowiednim dopasowaniu ich do wybranego zwierzęcia. To bardzo proste, ale sprawia dzieciom wiele radości! Ponadto mały uczestnik rozgrywki poznaje różne kształty oraz kolory, ćwicząc palce i pobudzając wrażenia zmysłowe, co jest niezwykle ważne w pierwszych latach życia. Warto zwrócić uwagę także na gry z ulubionymi bohaterami dzieci. Bing lub Kicia Kocia wyjaśniają podstawowe czynności i opowiadają o codziennych sytuacjach podczas rozgrywek pełnych radości!

Gry dla ciekawych świata

Twoje dziecko zadaje wiele pytań? Jeżeli tak bardzo jest zainteresowane światem, na pewno odnajdzie się w propozycjach, które stawiają na przekazywanie ciekawych informacji. Może to być prosta wiedza o otoczeniu, co prezentuje chociażby "Mówiące pióro. 500 pytań", ale także zdobycze współczesnej nauki, poznawane dzięki grze "Technika". Biologia, fizyka, geografia lub historia czekają, by odkryć swoje tajemnice przed małym odkrywcą! To również znakomite uzupełnienie lekcji szkolnych i dodatkowa szansa, by skutecznie zainteresować dzieci nauką. Warto sprawdzić ponadto "Kapitana Naukę" lub "Grę liczbową", stawiające nie tylko na przekazywanie wiedzy, ale także na rozwój logicznego myślenia. Przy pomocy gier tego typu możesz wyjaśniać prawa natury, uczyć rozpoznawania przeciwieństw oraz ćwiczyć wyciąganie wniosków. Rozgrywka zachęca do obserwowania różnych zjawisk, a także wyjaśniania ich działania. Zdziwisz się, jak wiele rzeczy można poznać dzięki prostej, ale dobrze zaprojektowanej układance! Wybierz grę, która nawiązuje do zainteresowań dziecka i zobacz, jak łatwo będzie zapamiętywać różne naukowe informacje.

Rozgrywka zapewniająca rozwój

Przy pomocy gier edukacyjnych z tej kategorii dziecko nie tylko poznaje świat, ale także dowiaduje się więcej o swoim wnętrzu. To znakomita okazja, by opowiedzieć o reakcjach emocjonalnych i ćwiczyć nawiązywanie relacji z innymi ludźmi. "Emocje. Karty obrazkowe i poradnik" umożliwiają dziecku zidentyfikowanie podstawowych uczuć, jak chociażby smutek, radość, zaskoczenie lub gniew. Ponadto mały gracz poznaje ich działanie oraz wpływ na otoczenie. Dzięki tej grze można porozmawiać z dziećmi o ich emocjach i dobrze poznać ich osobowość. Zwróć uwagę, że gra została przygotowana przez profesjonalnych psychologów dziecięcych, a dołączony do niej poradnik wyjaśnia wiele zagadnień również rodzicom! Gry edukacyjne pomagają również w pokonywaniu różnych problemów rozwojowych. Jeżeli dziecko nie może poradzić sobie z wymową niektórych słów, warto zaproponować rozgrywkę w "Logopary". Gra logopedyczna przy pomocy prostych zasad zachęca do mówienia oraz ćwiczenia trudnych wyrazów. W tej kategorii znajdziesz też gry, które pomagają w szkole!

Ładowanie...