Xi
Polecamy podobne produkty

"Gram w kolory. Gra edukacyjna dla przedszkolaków" - planszówka, który uczy dzieci rozpoznawania kolorów!

Gra planszowa "Gram w kolory. Gra edukacyjna dla przedszkolaków" pomaga dziecku zdobywać nowe umiejętności, a dzięki ciekawie zaprojektowanym elementom łatwo przyciąga uwagę małego gracza i zachęca do odkrywania całej zawartości pudełka. Najważniejszą zaletą tej planszówki jest jej wartość edukacyjna. To gra, która ma za zadanie uczyć nazw kolorów, a przy tym pomagać w ćwiczeniu sprawności manualnej.

Dla kogo przeznaczona jest gra "Gram w kolory. Gra edukacyjna dla przedszkolaków"?

  • dla 2-4 graczy

  • dla graczy w wieku od 3 lat

  • idealna dla przedszkolaków

Na czym polega gra "Gram w kolory. Gra edukacyjna dla przedszkolaków"?

W pudełku znajdziesz 4 dwustronne plansze, dzięki którym możesz z dzieckiem zagrać w 4 różne gry. Z pewnością najbardziej zainteresuje tu przedszkolaka specjalne koło kolorów. Jego wskazówka wybiera kolor podczas rozgrywki. Grając, dzieci dopasowują obrazki z różnokolorowymi zwierzętami czy owocami do ustalonego koloru, ucząc się w ten sposób rozróżniania barw i poszerzając zasób słów.

"Gram w kolory. Gra edukacyjna dla przedszkolaków"? - zawartość pudełka

  • 4 dwustronne plansze

  • koło kolorów z ruchomą wskazówką

  • 48 elementów z różnymi kolorami

Gra "Gram w kolory. Gra edukacyjna dla przedszkolaków" - opinie

Gra "Gram w kolory. Gra edukacyjna dla przedszkolaków" to aż 4 planszówki w 1 pudełku, w które zagrasz już z trzylatkami, a dzieci nie muszą umieć czytać, by uczestniczyć w rozgrywce. Najważniejsze są tu pełne kolorów ilustracje, a gracze starają się je odpowiednio do siebie dopasowywać. To rewelacyjny trening sprawności umysłowej dla dziecka, rozwijający dobrą pamięć, a przy tym bardzo dobre ćwiczenie chwytu rączki i precyzji w układaniu różnych elementów. Tę grę warto podarować każdemu przedszkolakowi!

Naucz dziecko rozpoznawania różnych kolorów dzięki tej rewelacyjnej planszówce! Adamigo zaprasza wszystkie dzieci na barwną rozgrywkę. To gra edukacyjna, którą z pewnością docenią rodzice. Przedszkolak uczy się nazw kolorów, ćwiczy pamięć, poznaje nowe słowa i rozwija zdolności manualne. Poznaj kolorową grę planszową, zawierającą 4 plansze z różnymi wersjami rozgrywki!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

437887
Ładowanie...