Xi

Grafopercepcja. Stymulacja prawej i lewej półkuli mózgu 4

Ćwiczenia przygotowane przez Agnieszkę Balę to wspaniała okazja do pobudzania funkcjonowania mózgu dziecka. Są przeznaczone głównie dla dzieci ze skrzyżowaną lateralizacją, problemami z nauką języka i dysleksyjnymi. Zadania z książki pomagają w kontrolowaniu wzrokiem wykonywanych ruchów.Polegają na naśladowaniu ruchu oraz organizowaniu czynności od strony lewej do prawej. Rozwijają precyzję używanCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Arson
 • Data premiery: 2021-10-19
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 88
 • Wymiary: 300 x 210

Ćwiczenia przygotowane przez Agnieszkę Balę to wspaniała okazja do pobudzania funkcjonowania mózgu dziecka. Są przeznaczone głównie dla dzieci ze skrzyżowaną lateralizacją, problemami z nauką języka i dysleksyjnymi. Zadania z książki pomagają w kontrolowaniu wzrokiem wykonywanych ruchów.

Polegają na naśladowaniu ruchu oraz organizowaniu czynności od strony lewej do prawej. Rozwijają precyzję używania dominującej ręki i rozszerzają pole widzenia. Dzięki "Stymulacji prawej i lewej półkuli mózgu 4" możesz ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową z dzieckiem w praktyczny sposób. Prezentowane ćwiczenia mają przygotowywać do rysowania linii poziomych oraz pionowych, a także różnych figur geometrycznych.

Dzięki temu dzieci uczą się rysować na oddzielnej kartce wybrane figury i wzory, rozwijając przy tym spostrzegawczość, umiejętności motoryczne oraz sekwencyjne i ćwicząc pamięć. Zbór opracowany przez Agnieszkę Balę daje możliwość szczegółowego rozwijania koordynacji wzrokowo-ruchowej, sprawdzając się podczas zajęć logopedycznych lub reedukacyjnych. Zadania umieszczone w "Stymulacji prawej i lewej półkuli mózgu 4" mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Możesz z nich korzystać w domu, w przedszkolu oraz w szkole. Dzięki nim dziecko ma szansę dodatkowo pobudzić swój mózg do działania i sprawnie rozwijać te umiejętności, które sprawiają mu najwięcej problemów.

Agnieszka Bala jest logopedą, pedagogiem oraz surdologopedą, współpracującym z krakowskim Zespołem Diagnozy i Terapii Języka. Interesuje się wychowaniem przedszkolnym oraz szkolnym, problemami rozwojowymi dzieci i pedagogiką specjalną. Jest autorką zbiorów praktycznych ćwiczeń, które pomagają dziecku rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową, sprawność ręki, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz wyczucie przestrzeni. Dzięki tym wspaniałym materiałom dzieci otrzymują wsparcie w walce z zaburzeniami rozwoju.

Wydawnictwo Arson od 2007 r. zapewnia pomoc nauczycielom, logopedom, terapeutom i rodzicom. Dzięki podjęciu współpracy z doświadczonymi terapeutkami, testowaniu, analizowaniu oraz konsultowaniu materiałów oferuje książki i zestawy ćwiczeń wysokiej jakości. Udostępnia również fragmenty wybranych publikacji na swojej stronie internetowej.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
543588
Tytuł
Grafopercepcja. Stymulacja prawej i lewej półkuli mózgu 4
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
88
Data premiery
2021-10-19
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
300 x 210
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.28
Długość
295
Głębokość
210
Wysokość
210
Nasza cena
17,29 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
6 recenzji
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Magda T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-05-14
  Produkt przydatny do pracy w terapii w domu jak i w szkole.
 • Marta M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-03-05
  Ćwiczenia zostały nam polecone podczas rozmów o dysleksji i trudnościach z nauką języka. Fajnie bo każdą z kartek można wyrwać, tak żeby dziecko skupiło się na konkretnym ćwiczeniu, niektóre zadania mogą wydawać się nam proste, jednak ich wykonanie jest naprawdę ważne.
 • Bernadeta N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-03-02
  Kolejny już zeszyt ćwiczeń mający na celu poprawę nauki pisania. Grafopercepcja pozwala dzieciom nauczyć się i zrozumieć jak kontrolować wzrokiem czynności związane z pisaniem, czy też rysowaniem. Po każdym z ćwiczeń dziecko powinno już umieć wykonać odpowiedni rysunek samodzielnie na osobnej kartce. Naprawdę fajna zabawa w deszczowe dni, która przyniesie dzieciom dużo pożytku.
 • Katarzyna G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-28
  Bardzo fajne ćwiczenia dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pisaniem, Pozwalają ćwiczyć umiejętności motoryczne, znacznie rozszerzają świadomość widzenia i pisania, ułatwiają pisanie od lewej do prawej strony. Przede wszystkim ćwiczą w rysowaniu kół, figur geometrycznych i prostych kształtów.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 19. lipca, piątek
0,00 zł

O Autorze


543588
Ładowanie...