Grabieżcy wody. 2065
W II części trylogii 2065 z gatunku eko science fiction, Emil Kolaux znów przenosi się do przyszłości, która jest jak przeszłość po recyklingu... Chciałby poznać wyniki losowań totolotka i jak najszybciej wrócić, jednak zostaje wplątany w wir niesamowitych wydarzeń prowadzących do rozwikłania zagmatwanej afery, która w roku 2065 roku pozbawiła wody mieszkańców jego rodzinnego miasta. Sensacyjne prCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Biobooks
- Serie: 2065
- Data premiery: 2012-08-09
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 212
- Wymiary: 195 x 120
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
336247
Tytuł
Grabieżcy wody. 2065
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
francuski
Liczba stron
212
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2012-08-09
Rok wydania
2012
Wymiary
195 x 120
Waga
0.19 kg
Wysokość
12 mm
Długość
195 mm
Głębokość
120 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
20,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Grabieżcy wody. 2065” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









