Xi
 » Zabawki  » Zabawki edukacyjne  » Układanki  » Zabawki montesorii

Najczęściej kupowane razem

Gra drewniana, układanka Mozaika
5/5
61,99 zł
Pucio. Przeciwieństwa
2/5
28,99 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
138,27 zł

Gra drewniana, układanka Mozaika - pomóż dziecku rozwijać motorykę małą!

Ćwicz razem z dzieckiem każdego dnia! Gra drewniana, układanka Mozaika jest przeznaczona dla najmłodszych dzieci, a jej główne zadanie polega na usprawnianiu motoryki małej i nauce poprawnego chwytu pisarskiego. Ta rewelacyjna układanka wymaga od gracza precyzyjnych ruchów ręki, a dzięki temu rozwija umiejętności grafomotoryczne. Warto zaproponować tę grę zwłaszcza dzieciom w wieku przedszkolnym. Z pewnością nawet dorosłe osoby chętnie wykonają ciekawe ćwiczenie!

Dla kogo przeznaczona jest Gra drewniana, układanka Mozaika?

  • dla dzieci w wieku przedszkolnym

  • dla dzieci uczących się pisać

Na czym polega Gra drewniana, układanka Mozaika?

Dzięki Mozaice nauka pisania staje się łatwiejsza. Pisanie wymaga odpowiedniej precyzji ruchu i odpowiednio wytrenowanej ręki. Dziecko może łatwo rozwijać te umiejętności, korzystając z odpowiednich ćwiczeń grafomotorycznych. Dlatego właśnie warto sięgnąć po tę układankę, która wspiera dziecięcy rozwój.

Ćwiczenie polega na układaniu obrazków z kolorowych kulek. Użytkownik umieszcza kuleczki w otworach na planszy. W pudełku znajdziecie przykładowe obrazki, które można wykonać, korzystając z zawartości Mozaiki. Elementy gry zostały wykonane z drewna o odpowiedniej wytrzymałości, by były bezpieczne dla dziecka. Dzięki użyciu takiego materiału układanka nabiera również klasycznego piękna.

Gra drewniana, układanka Mozaika - zawartość pudełka

  • dwuczęściowa drewniana plansza

  • drewniane kuleczki w 7 kolorach

  • kauczukowe foremki w 7 kolorach

  • drewniane szczypce

  • drewniane pałeczki

  • drewniana łyżeczka

  • całość spakowana w pudełku z praktycznym zamknięciem (świetnie nadaje się na prezent)

Gra drewniana, układanka Mozaika - opinie

Szukasz ciekawej układanki dla przedszkolaka? Gra drewniana, układanka Mozaika to świetne ćwiczenie grafomotoryczne, a podczas układania wzorów dziecko ćwiczy zręczność, logiczne myślenie, cierpliwość i koncentrację. Nabyte zdolności manualne wkrótce przydadzą się podczas nauki pisania! Układanie obrazków z kolorowych kuleczek daje również dużo radości, a na planszy można ułożyć chyba nieskończoną liczbę wzorów.

Mozaika należy do układanek o dużej wartości edukacyjnej, które wyróżniają się elegancką estetyką. Znajdziesz tu wyraziste barwy, łatwo przyciągające uwagę przedszkolaka. Kolorowa oraz elegancko zaprojektowana układanka zachęca do ćwiczeń, a wykonany obrazek pięknie wygląda później na półce. Mozaika to świetny sposób na rodzinny wieczór, a wspólne układanie obrazków rozwija więzi rodzinne, sprawdza się deszczowe dni i potrafi usatysfakcjonować niejednego estetę.

Ułóż razem z dziećmi najpiękniejszy obrazek! Mozaika daje dużo możliwości i zapewnia świetny trening zręczności. Zobacz, jak łatwo zachęca dziecko do ćwiczenia motoryki małej! To produkt, który zachwyci nie tylko dzieci, ale także rodziców. Pięknie zaprojektowana układanka będzie świetnym pomysłem na prezent oraz relaksującym zajęciem po ciężkim dniu. Wypróbuj wzory z pudełka lub wymyśl własny projekt!


Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Urszula B.

Klient zweryfikowany

5/5
| 02-01-2023 | Recenzja zweryfikowana
Produkt warty polecenia. Dobra jakość. Dziecko będzie rozwijało spostrzegawczość, koordynację wzrokowo- ruchową, sprawność manualną.

Karolina Z.

Klient zweryfikowany

5/5
| 22-08-2022 | Recenzja zweryfikowana
Gra wykonana z bardzo dobrej jakości papieru i tektury. Drewniany zestaw również świetnej jakości. Ćwiczy koordynację ruchów i oka, koncentrację i spostrzegawczość oraz ćwiczy właściwy chwyt. Zdecydowanie polecam.

Dostawa

3256756
Ładowanie...