Xi

To idealna propozycja do przeczytania na plaży, nad jeziorem, czy w domowym zaciszu podczas letniego wieczoru. Książka „Gorące lato. Grzeszne opowieści” zawiera dziesięć opowiadań różnych autorek - Pauliny Świst, Anny Wolf, Anny Langner, Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, Alicji Sinickiej, Agaty Suchockiej, Agnieszki Siepielskiej, Anny Szafrańskiej, Martw W. Staniszewska oraz  J.B. Grajdy. Każda z pisarek stworzyła pełne namiętności historie, które rozgrywają się w gorące, letnie dni.

Wakacyjne miesiące zdecydowanie sprzyjają sięganiu po publikacje z romansem w tle. Gorący piasek, szum morza i chłodne fale, ciała muśnięte słońcem, zatopienie w odprężeniu i świecie marzeń…To właśnie tło historii, które można odnaleźć w tej książce. Przepełnione emocjami, żądzą i wakacyjnym szaleństwem przygody porwą Was bez końca. To historie, które mogły wydarzyć się naprawdę…

Każde z opowiadań przyciąga niepowtarzalnością i zabiera czytelnika do fenomenalnego świata miłosnych uniesień. Książka wzbudza wiele emocji, a momentami powoduje nawet wypieki na twarzy. Zazwyczaj zaczyna się niewinnie – dwa nieznane sobie dotychczas spojrzenia spotykają się, następują ukradkowe uśmiechy, pierwsze spotkania dłoni, nieśmiałe pocałunki…Bohaterowie za każdym razem są inni, tak samo jak ich losy. Nie sposób przewidzieć biegu zdarzeń. Jest jednak element, który łączy wszystkie opowiadania – to wakacyjna miłość, która posiada ogromną moc i może całkowicie zmienić życie.

Fabuła zawiera w sobie wiele zwrotów akcji, jest wartka i ciekawa. Sylwetki bohaterów są złożone, intrygujące, pełne emocji. Każda historia pochłania od pierwszej do ostatniej strony, a czytelnik nie jest w stanie oderwać się od lektury.

Książka jest zabawna, ale jak to z wakacyjnym romansem w tle – nie sposób w niej pominąć licznych wątków erotycznych. Emocji na pewno nie zabraknie!

Opowiadania to nie tylko znakomity relaks podczas letniego wypoczynku. Każde z nich niesie przesłanie, ukazuje, że warto wierzyć w siebie oraz miłość, która nie zaważa na wiek, samopoczucie czy inne okoliczności. Nigdy nie jest na nią za późno, nigdy nie wiadomo, kiedy zapuka do naszego serca.

Po książkę „Gorące lato. Grzeszne opowieści” warto sięgnąć zawsze, nie zważając na to, jaka pora roku nam towarzyszy. W końcu kto powiedział, że w świat namiętności i marzeń o wspaniałej miłości można się przenieść jedynie latem?

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

O Autorze


2853012
Ładowanie...