Xi
 » Książki  » Nauki społeczne i humanistyczne  » Pedagogika i resocjalizacja

Najczęściej kupowane razem

Godzina wychowawcza jak malowana SP 4-8 cz.3
54,89 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
186,67 zł

"Godzina wychowawcza jak malowana SP 4-8 cz.3" Sylwii Oszczyk jest kontynuacją zestawów materiałów edukacyjnych, ułatwiających prowadzenie w twórczy i zaangażowany sposób lekcji wychowawczej, która będzie dla uczniów niezapomniana oraz naprawdę inspirująca. Graficzne karty prezentują nowe tematy, rozszerzające zagadnienia podejmowane w poprzednich częściach. Będą świetnym wstępem do ciekawej dyskusji w klasie. Chcesz poprowadzić wyjątkową lekcję wychowawczą? Skorzystaj z pomocy prezentowanych materiałów!

O czym jest "Godzina wychowawcza jak malowana SP 4-8 cz.3"

Lekcja wychowawcza może stać się czasem inspirującym, a także rozwijającym wiele umiejętności. Podczas zajęć poruszysz tematy ważne w życiu każdego młodego człowieka, a także porozmawiasz o życiu społecznym i poglądach uczniów. To dla ucznia doskonały sposób, by mógł poznać lepiej samego siebie. Co w życiu jest ważne? Jak podejmować decyzje? W jaki sposób radzić sobie z emocjami? To tylko część tematów, które poruszysz na lekcji.

Zestaw opracowany przez Sylwię Oszczyk zawiera 60 kart, dzięki którym porozmawiasz z uczniami o relacjach międzyludzkich, rozwoju osobistym, ważnych świętach i różnych sprawach klasowych. Każda graficzna karta ułatwia prowadzenie rozmowy oraz podrzuca sprawdzone porady dla nauczyciela. Tym razem podyskutujecie chociażby o samoakceptacji, nowoczesnych technologiach i ich wpływie na życie człowieka czy klasowych zasadach lub szkolnej codzienności.

Publikacja jest przeznaczona na lekcje wychowawcze w szkole podstawowej. Karty mogą zainspirować nauczyciela, a także ułatwić uczniowi wypowiadanie się na różne tematy. To świetna szansa na ciekawą lekcję wychowawczą, podczas której dobrze zrozumiesz potrzeby ucznia, a dziecko pozna swoją osobowość i przećwiczy umiejętności społeczne.

"Godzina wychowawcza jak malowana SP 4-8 cz.3" - opinie

"Godzina wychowawcza jak malowana SP 4-8 cz.3" zawiera tematy na ciekawą lekcję wychowawczą, a ten produkt można polecić właściwie każdemu nauczycielowi, który chce rozwijać swoje umiejętności i inspirować uczniów. Lekcja wychowawcza wcale nie musi znudzić ucznia! Co więcej, ten czas jest przecież dobrą okazją do przeprowadzenia wielu fascynujących rozmów. Wymiana myśli w klasie nie tylko sprawi, że uczniowie będą mogli lepiej się poznać, ale także nauczyć rozmawiać ze sobą z szacunkiem. To również świetna szansa, by przedyskutować szkolne zasady oraz wreszcie ustalić, jak ma współpracować cała klasa!

Sylwia Oszczyk to autorka materiałów edukacyjnych dla nauczyciela. Jest polonistką z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła również studia podyplomowe z historii, oligofrenopedagogiki, diagnozy oraz terapii pedagogicznej. Do jej zainteresowań należy także koncepcja myślenia wizualnego. Wyraża to właśnie prezentowana publikacja.

Graficzne karty przyciągają uwagę ucznia, pomagają mu w rozwoju wyobraźni i ułatwiają zrozumienie poruszanych na lekcji tematów. Kart można użyć na wiele sposobów, a nauczyciel dzięki nim przeprowadzi naprawdę ciekawą rozmowę z całą klasą. Autorka tworzy również publikacje ułatwiające uczniom zrozumienie lektur szkolnych.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3331028
Ładowanie...