Xi
 » Książki  » Literatura obyczajowa  » Romanse

Drugi tom bestsellerowej zagranicznej serii mafijnej!
Dla fanów powieści Cory Reilly!
Giovanni Marcello mógłby wydawać się beztroskim, nieprzestrzegającym reguł członkiem rodziny mafijnej. Niektórzy postrzegali go wręcz jako czarną owcę. Jednak nawet on nigdy nie łamał zasad Cosa Nostry, które były dla niego święte.
Nigdy, aż do teraz.
Kim Abella wiedziała, że Giovanni nie ma pojęcia, że ona zna prawa mafijne równie dobrze jak on. Za swoje błędy płaciła każdego dnia, będąc narzeczoną mafiosa mężczyzny budzącego w niej obrzydzenie. Znajomość z Giovannim Marcello mogła okazać się największą pomyłką w jej życiu, ale Kim nie potrafiła się oprzeć.
Kobieta związana z innym członkiem mafii była zakazana dla pozostałych. Giovanni nie mógł złamać tego przykazu, bo cena była zbyt wysoka nawet dla niego.
Opis pochodzi od wydawcy.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Tatiasza i.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 27-08-2021 | Recenzja zweryfikowana
„Już dawno przekonałem się, że fakt, iż ktoś oddycha, wcale nie oznacza, że ta osoba żyje.”

Tym razem do głosu dochodzi najmłodszy z synów Antoniego Marcello - Giovanni. Patrząc z boku widzimy beztroskiego, samowolnego młodego mężczyznę, który lubi dobrze się zabawić. Nadużywa alkoholu i narkotyków. Przez obcych postrzegany jest jako czarna owca rodziny. Nic bardziej mylnego, Giovanni to inteligentny, bezwzględny młody mężczyzna, który swoją przynależność do mafii stawia ponad wszystko. Co nie przeszkadza mu w naginaniu zasad do własnych potrzeb, ale nigdy ich nie łamie. Na jego drodze dość nieoczekiwanie staje Kim. Dziewczyna jest narzeczoną innego członka mafii.

Dość nieoczekiwany wybuch namiętności, wzajemnej fascynacji, które przysłaniają wszystko inne. Rozum swoje, serce swoje. Zarówno do Kim jak i do Giovanniego poczułam ogromną sympatię. Kim została podstępem zmuszona do małżeństwa, to silna, inteligentna, ambitna dziewczyna. Jej narzeczony robi wszystko, aby ją stłamsić, upokorzyć, urobić na własną modłę. Krok po kroku niszczy i unicestwia jej prawdziwą tożsamość. Czy Giovanni będzie jej jedynym ratunkiem? Uwagę zwraca Antony, ojciec Giovanniego - jest bezwzględnym bossem, trzymającym mafię żelazną ręką. Jako mąż i ojciec potrafi być kochający, wyrozumiały i sprawiedliwi. Bije od niego ogromna pewność siebie, mądrości i spokój. To on ma decydujący głos we wszystkich sprawach.

W tym trudnym, niebezpiecznym, pełnym mroku świecie zawsze na pierwszym miejscu stawiana jest rodzina, honor, szacunek. Miłość braterska, zaufanie, wzajemna troska. Rodzina to nie tylko silne więzy krwi i to samo nazwisko, to coś zdecydowanie więcej. Relacja naszych bohaterów rozwija się bardzo intensywnie, oni po prostu wiedzą, że są dla siebie stworzeni. Jednak mafia i jej zasady, tego nie da się od tak pominąć. Wszystkie czyny mają swoje konsekwencje, nic nie jest darowane, a odkupienie win trwa latami i nigdy nie jest zapomniane. Konsekwencje poniesionych czynów.

Przepadłam, pełen uroku, wciągający romans mafijny. Warto w życiu podjąć ryzyko, zwłaszcza jeżeli chodzi o miłość i nasze szczęście. Już z niecierpliwością czekam na losy Dantego, kolejnego z braci. Bardzo polecam całą serię.

Dostawa

Produkty od Autora:

3/5

25,69 zł

5/5

25,69 zł

5/5

26,89 zł

3104841
Ładowanie...