Gęsiego. Z miasta na wieś
Kupiłem dom między Bugiem a Narwią, na skraju puszczy, na Kurpiach Białych. W komplecie obora, stodoła, ziemianka, sad, pięć hektarów ziemi w jednym kawałku i stado myszy zdziwionych, że ktoś tu się pojawił. Przez rok nie miałem odwagi powiedzieć rodzicom, że wróciłem do chłopskich korzeni.Marcin Wójcik, reporter Dużego Formatu, po latach życia w wielkim mieście wraca na gospodarstwo. Tym razem swCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Agora
- Data premiery: 2023-04-12
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 384
- Wymiary: 215 x 137
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3348062
Tytuł
Gęsiego. Z miasta na wieś
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
384
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2023-04-12
Rok wydania
2023
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
215 x 137
Waga
0.41 kg
Wysokość
137 mm
Długość
135 mm
Głębokość
210 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
39,09 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Gęsiego. Z miasta na wieś” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









