Gdy Włochów już w tej wojnie nie było. Burza nad Morzem Śródziemnym. Tom 5
Wojna na Morzu Śródziemnym trwająca od 1940 roku powoli zbliżała się do swojego kresu. Wielkie okręty artyleryjskie miały coraz mniej okazji, by wykazać swoje walory bojowe, zwłaszcza że napotkanie takich samych jednostek po wrogiej stronie nie było już możliwe. Dla flot alianckich przeciwnikiem pozostawała niemiecka marynarka wojenna i flota wojenna Włoskiej Republiki Socjalnej, które operowały wCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Napoleon V
- Serie: Burza nad Morzem Śródziemnym
- Data premiery: 2018-02-28
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 421
- Wymiary: 240 x 170
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
759480
Tytuł
Gdy Włochów już w tej wojnie nie było. Burza nad Morzem Śródziemnym. Tom 5
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
421
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2018-02-28
Rok wydania
2018
Wymiary
240 x 170
Waga
0.84 kg
Wysokość
170 mm
Długość
240 mm
Głębokość
170 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
170 mm
Nasza cena
53,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Gdy Włochów już w tej wojnie nie było. Burza nad Morzem Śródziemnym. Tom 5” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










