Foucault. Krótki kurs filozofii
Błyskotliwe wprowadzenia w prace kluczowych filozofów i najważniejsze idee filozofii. Autorami poszczególnych tomów serii, wydanej w oryginale przez Oxford University Press, są wybitni specjaliści prezentowanych obszarów.Michel Foucault - jeden z najważniejszych myślicieli drugiej połowy XX wieku, łączący refleksję filozoficzną z badaniami historycznymi. Przedstawiciel poststrukturalizmu stosującyCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
- Data premiery: 2023-06-07
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 150
- Wymiary: 189 x 128
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3372306
Tytuł
Foucault. Krótki kurs filozofii
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
150
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2023-06-07
Rok wydania
2023
Wymiary
189 x 128
Waga
0.13 kg
Wysokość
128 mm
Długość
189 mm
Głębokość
11 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
123 mm
Nasza cena
46,49 zł
Symbol produktu:
9788301229566
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Foucault. Krótki kurs filozofii” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









