Foucalt: Źródła, ujścia
praca zbiorowa
Jeśli prawdą jest, że dojrzałość osiąga się mordując własnego ojca, to jako dzieci Foucalta znaleźliśmy się w ekstremalnie trudnej sytuacji. Ostatecznie nie przyszło nam do głowy nic innego, jak tylko zaczytać Foucaulta na śmierć, czytać go tak długo, tak rzetelnie, z tak sadystyczną pedanterią, aż przenicujemy corpus jego dzieł na wylot i ujawnią się źródła, z których jego myśl wypłyCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Eperons-Ostrogi
- Data premiery: 2015-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 328
- Wymiary: 240 x 150
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
560390
Tytuł
Foucalt: Źródła, ujścia
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
328
Typ okładki
miękka
Data premiery
2015-01-01
Rok wydania
2015
Wymiary
240 x 150
Waga
0.5 kg
Wysokość
150 mm
Długość
240 mm
Głębokość
150 mm
Szerokość
150 mm
Nasza cena
40,69 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Foucalt: Źródła, ujścia” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









