Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Focus 3. Second Edition. Workbook (Ćwiczenia). Poziom B1/B1+. Język angielski

Focus 3 Second Edition zeszyt ćwiczeń jest częścią nowej edycji stworzonej dla liceów i techników bardzo dobrej i cieszącej się zaufaniem serii Matura Focus. W zeszycie ćwiczeń Focus 3 Second Edition znajdują się, dopasowane stronami do podręcznika, zadania utrwalające nowopoznany materiał. Arkusze pracy związane z filmami BBC stanowią interesującą formę wsparcia regularnej lekcji. Kod dostępu zapCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Pearson
 • Serie: Focus
 • Data premiery: 2019-08-09
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 168
 • Wymiary: 296 x 214

Focus 3 Second Edition zeszyt ćwiczeń jest częścią nowej edycji stworzonej dla liceów i techników bardzo dobrej i cieszącej się zaufaniem serii Matura Focus. W zeszycie ćwiczeń Focus 3 Second Edition znajdują się, dopasowane stronami do podręcznika, zadania utrwalające nowopoznany materiał. Arkusze pracy związane z filmami BBC stanowią interesującą formę wsparcia regularnej lekcji. Kod dostępu zapewnia uczniowi interaktywny zeszyt ćwiczeń, nagrania oraz liczne wideo do kursu. Poszczególne typy zadań mogą być powtarzane w interaktywnej formie. Focus Second Edition, seria stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019, zapewnia pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc naturalną komunikację, poprawność językową i gwarantując realne postępy w nauce. Jako uzupełnienie nauki proponujemy podręcznik Focus 3 Second Edition. Kompendium maturalne.

Do papierowych zeszytów ćwiczeń Focus Second Edition jest dołączone Kompendium maturalne, które pozwoli opanować najtrudniejsze typy zadań maturalnych na nowym egzaminie. Kompendium do każdego poziomu to ok. 70-80 zadań egzaminacyjnych, zebranych w trzech częściach: ? Mediacje językowe - to zestaw zadań różnego typu skupionych wokół umiejętności mediacji. ? Sety leksykalne - to zestaw 80 setów do każdego poziomu kursu, skorelowanych z nim tematycznie i gramatycznie. ? Środki językowe - to nowy zestaw zadań maturalnych na środki językowe, ćwiczący najbardziej problematyczne typy zadań. Kompendium na każdym poziomie jest dostępne dla każdego ucznia w formie drukowanej wraz z zeszytem ćwiczeń, a także w formie interaktywnej w eDesku. Kod dostępu do Interactive Workbook z Online Practice Jednorazowy kod aktywuje dostęp uczniowski do interaktywnego zeszytu ćwiczeń z dodatkowymi zadaniami Online Practice na platformie edesk.pearson.pl. Ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji. Korzystanie z platformy eDesk na innym urządzeniu (niż to, na którym dokonano aktywacji kodu) jest możliwe. W tym celu wystarczy zalogować się swoimi danymi na stronie edesk.pearson.pl. Atuty zeszytu ćwiczeń: - każdej lekcji z podręcznika odpowiada strona materiału utrwalającego w zeszycie ćwiczeń, - identyczna numeracja stron w podręczniku i zeszycie ćwiczeń pozwala łatwo nawigować między komponentami w trakcie lekcji, - zeszyt ćwiczeń zawiera arkusze pracy z filmami BBC, dzięki czemu autentyczne materiały wideo można wykorzystać jako wsparcie regularnej lekcji lub jako osobne zajęcia, a wszystko bez potrzeby kserowania.

Kod dostępu zapewnia uczniowi: - korzystanie z interaktywnego zeszytu ćwiczeń w trybie online, - automatyczne sprawdzanie zadań zamkniętych, - nagrania audio i wideo do kursu, - Grammar Checkpoints, czyli dodatkowe interaktywne ćwiczenia utrwalające zagadnienia gramatyczne z rozdziału, - Vocabulary Checkpoints, czyli powtórkę słownictwa w wygodnej interaktywnej formie, - Use of English Checkpoints, czyli utrwalenie znajomości środków językowych, - Reading Checkpoints, czyli dodatkowe teksty i towarzyszące im zadania interaktywne, które pozwalają przećwiczyć poszczególne typy zadań, - ListeningCheckpoints, czyli dodatkowe nagrania i towarzyszące im zadania interaktywne.

UWAGA NAUCZYCIELE! Kod nauczycielski do platformy edesk.pearson.pl znajduje się w książce nauczyciela do kursu. Kod zapewnia dostęp do: Presentation Tool oprogramowania do kursu z interaktywnym podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń z Online Practice, dodatkowych materiałów do kursu, Test Generatora. Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych, co do ePanelu oraz na stronie pearson.pl.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
918734
Tytuł
Focus 3. Second Edition. Workbook (Ćwiczenia). Poziom B1/B1+. Język angielski
Autorzy
Producent
Klasa
3
Rodzaj
tradycyjny podręcznik, ćwiczenia, karty pracy
Język wydania
angielski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
168
Data premiery
2019-08-09
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
296 x 214
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.36
Długość
214
Głębokość
296
Wysokość
214
Cena detaliczna
79,90 zł
Nasza cena
76,44 zł
Serie:
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
13 recenzji
 • 5
  10
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Jacek Klient niezweryfikowany
  4.0
  2021-09-10
  Podręcznik wykonany jest profesjonalnie z dobrego papieru z licznymi kolorowymi zdjęciami logicznie wplecionymi w teksty. Opracowanie na dobrym poziomie i ciekawe .
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 7. marca, czwartek
0,00 zł

Produkty od autora:


918734
Ładowanie...