Xi

Focus 3. Second Edition 3. Teacher's Book (Książka nauczyciela) + kod. B1/B1+. Język angielski

Focus Second Edition 3. Teacher's Book kod (eDesk) Focus Second Edition to nowa edycja bestsellerowej serii Matura Focus, została przygotowana na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019. Seria Focus Second Edition zapewnia pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc naturalną komunikację, poprawność językową i gwarantując realne postępy w naucCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Pearson
 • Serie: Focus
 • Data premiery: 2019-07-26
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 344
 • Wymiary: 290 x 210

Focus Second Edition 3. Teacher's Book kod (eDesk) Focus Second Edition to nowa edycja bestsellerowej serii Matura Focus, została przygotowana na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019. Seria Focus Second Edition zapewnia pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc naturalną komunikację, poprawność językową i gwarantując realne postępy w nauce. Książka nauczyciela Focus Second Edition 3. Teacher's Book kod (eDesk) zawiera: sprawdzony układ książki nauczyciela zapewnia strony z książki ucznia w niemal rzeczywistym rozmiarze z kluczem odpowiedzi wpisanym w zadania, bank ponad 50 arkuszy do kopiowania do każdego poziomu, Kod dostępu do Digital Resources w eDesku Kod dostępu do Digital Resources w eDesku umożliwia dostęp do: Presentation Tool, oprogramowania do tablic interaktywnych, materiałów dodatkowych do kursu takich jak: książka nauczyciela w formacie PDF, nagrania audio i wideo, listy słów, materiały do kopiowania, dyktanda, testy do wydruku, prezentacje gramatyczne, a także zadania na mediację, interaktywnego zeszytu ćwiczeń z Online Practice, pozwalających przedłużyć przedłużyć kontakt z językiem angielskim także poza lekcją nagrania audio i wideo do kursu, Grammar Checkpoints, czyli dodatkowe interaktywne ćwiczenia utrwalające zagadnienia gramatyczne z rozdziału, Vocabulary Checkpoints, czyli powtórka słownictwa w wygodnej interaktywnej formie, Use of English Checkpoints, czyli utrwalenie znajomości środków językowych, Reading Checkpoints, czyli dodatkowe teksty z maturalnymi typami zadań interaktywnych, Listening Checkpoints, czyli dodatkowe nagrania i towarzyszące im zadania interaktywne. Zadania są automatycznie sprawdzane, a nauczyciel ma na bieżąco wgląd w wyniki poszczególnych uczniów. Kod dostępu odblokowujący komplet zasobów nauczycielskich na platformie eDesk. Wśród materiałów znajdują się nagrania audio/wideo, dodatkowe pliki do pobrania i interaktywne narzędzie do prezentacji treści. Nauczyciel ma także dostęp do Test Generatora, który pozwala na przeprowadzanie testów i sprawdzianów zarówno online, jak i stacjonarnie, generując plik do wydruku. Aby aktywować kod dostępu, zarejestruj się lub jeśli masz już konto, zaloguj się w serwisie edesk.pearson l i wpisz znajdujący się poniżej kod dostępu. Dostęp do materiałów dla nauczyciela jest możliwy tylko dla zweryfikowanych nauczycieli uczących w szkołach w rozumieniu ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe. 

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
973896
Tytuł
Focus 3. Second Edition 3. Teacher's Book (Książka nauczyciela) + kod. B1/B1+. Język angielski
Producent
Klasa
3, 4
Rodzaj
tradycyjny podręcznik
Język wydania
angielski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
344
Data premiery
2019-07-26
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
290 x 210
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.86
Długość
290
Głębokość
210
Wysokość
210
Nasza cena
109,19 zł
Serie:
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Focus 3. Second Edition 3. Teacher's Book (Książka nauczyciela) + kod. B1/B1+. Język angielski” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 24. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 24. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 24. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 24. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 24. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 24. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 24. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 24. kwietnia, środa
0,00 zł

Produkty od autora:


973896
Ładowanie...